247 Bombs

Zacznijmy od najprostszej rzeczy jaką jest poruszanie się, odbywa się ono za pomocą strzałek, natomiast spacją stawiamy bombę. Bomby możemy stawiać w wyznaczonych miejscach, aby odblokować sobie miejsce to dalszych zakamarków areny, ale o tym za chwilę.

Grę 247 Bombs możemy zatrzymać za pomocą klawisza 'p'. Szare kostki na mapie są kostkami niezniszczalnymi i nie da się ich w żaden sposób wysadzić bombami. Kostki ceglane są kostkami, które ulegają zniszczeniu przy wybuchu bomby. Na lodowej nawierzchni nasz bomberman traci przyczepność i może skręcić dopiero wtedy, gdy skończy się lód lub dobije do ścianki. Prócz tego w kolejnych levelach zaczną pojawiać się teleporty, które teleportują pomiędzy sobą przy przejściu przez nie oraz ogień, który wybucha z ziemi co jakiś czas zabierając życie, gdy znajdziesz się na nim w tym czasie. Kolejną rzeczą są bonusy, które ułatwiają grę i z pewnością pomogą pokonać przeciwników. Bonusy w grze 247 Bombs pojawiają się w miejscach zniszczonych kostek ceglanych. Pojawiają się one losowo, bonus z bombą oznacza dodatkową bombę, to znaczy jeśli darmowa gra zaczynamy z jedną bombą, biorąc bonus do dyspozycji mamy już 2 bomby.

Kolejnym bonusem są niebieskie buty, które dodają nam speeda, im więcej butów weźmiemy, tym szybciej chodzimy. Znacznik wybuchu oznacza większa eksplozja podczas wybuchania twoich bomb, pożyteczne gdy chcesz zabić wroga na większą odległość. Niebieska rękawiczka umożliwia przerzucanie bomb przez ścianę, stojąc po jednej stronie ściany naciskasz 2x spację i bomba przeskakuje na drugą stronę. Zielone buty z kolcami umożliwiają chodzenie po lodzie. Pomarańczowy but z bombą daje nam możliwość kopania w bomby, czasem przydatna opcja by wyjść z opałów, lub zabić gracza kopiąc kulę przed siebie. Najeżona gwiazdka oznacza zamrożenie przeciwników na jakiś czas. Zaś robot z grzmotem daje niewrażliwość na wybuchające bomby na parę sekund.

Żeby gra na arenie nie była jeszcze zbyt nudna, została podzielona na kilka leveli, a do tego każdy level posiada ograniczenie czasowe, po upływie czasu zostają odblokowane teleporty, z których wyłaniają się chodzące bomby. Bomby w grze 247 Bombs wybuchając z pewnością utrudnią walkę. Bomberman ma ograniczoną liczbę życia, która jest widoczna po prawej stroni z miniaturką, zarówno ty jak i przeciwnicy nie zginiecie po pierwszym uderzeniu.

Do przejścia mamy 10 leveli więc bierz się do roboty. W gry logiczne 247 Bombs towarzyszyć będzie ci wojownicza muzyka. Życzę udanej zabawy z darmowe gry 247 Bombs i życzę powodzenia. :)

dodaj komentarz