AKI odwiedza babcię

AKI odwiedza babcię – tym razem przedstawiam bardzo malowniczą grę skierowaną głównie do najmłodszych miłośników gier komputerowych jakimi są nasze i dzieci sąsiadów. Gra opowiada o przygodach małej papużki imieniem AKI, która wybrała się na niedzielny spacer w odwiedziny do swojej babci mieszkającej na drugim końcu dżungli, czy jednak uda jej się tam dojść omijając groźne dzikie zwierzęta żyjące w tej dżungli? Wszystko zależeć będzie od twojej sprawności i spostrzegawczości. Na papużkę bowiem czają się lew, tygrys i wąż, a każde zetknięcie się z tymi zwierzętami grozi utratą życia kolorowej papużki. Wielogodzinny lot do babci doprowadził papużkę AKI do uczucia głodu dlatego często sięga po smaczne południowe owoce rosnące gdzieś wysoko na drzewach. Z pewnością gra swoją barwną grafiką przypadnie do gustu nie tylko dzieciom ale także dorosłym, na pełne ukończenie gry mamy do pokonania 10 poziomów próbując uniknąć licznych pułapek w niebezpiecznej i dzikiej dżungli. Z czego z pewnością ucieszy się papużka AKI.

komentarze

werca, 2 Wrzesień 2009

super


Patrycja,3.1.2010 r., 2 Styczeń 2010

Ta gra się długo ładuje,ale ale bardzo fajna.Doskonała,rewelacyjna,wprost genialna. Większość dzieci musi w to zagrać,mi się bardzo podobała.Twórca powinni otrzymać za to złotą lub srebrną i błyszczącą nagrodę z ich podpisem.


Patrycja,3.1.2010 r., 2 Styczeń 2010

Ta gra się długo ładuje,ale ale bardzo fajna.Doskonała,rewelacyjna,wprost genialna. Większość dzieci musi w to zagrać,mi się bardzo podobała.Twórcy powinni otrzymać za to złotą lub srebrną i błyszczącą nagrodę z ich podpisem.


mis, 3 Marzec 2010

bardz długo to mało powiedziane - zdążyłam zrobić kawę


ola czubak,9 Marzec 2010, 10 Marzec 2010

fffffffaaaaaaajjjjjjjjnnnnnnnnnaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!


natka226, 26 Sierpień 2011

extra gra


andzia, 28 Sierpień 2011

dluuuuugo sie laduje, nie wiem czy warto czekac


natka226, 28 Listopad 2011

extra gra


dodaj komentarz