An A-MAZE-ING Adventure

Jest wiele różnych gier zręcznościowych - jedne są prostsze, a inne trudniejsze. Jaka jest nasza dzisiejsza propozycja? Moim zdaniem bardzo łatwa o ile się naprawdę gracz skoncentruje. Gra An A-MAZE-ING Adventure to gra labirynt, a zaraz można ją też podciągnąć do kategorii gry diamenty ponieważ zbieramy tu różnokolorowe diamenty. Zadaniem w grze An A-MAZE-ING Adventure jest przejście całego labiryntu do przycisku START po fioletowy diament, który znajduje się gdzieś na końcu trasy.

Przejście labiryntu wydaje się dość prostą sprawą, ale w grze An A-MAZE-ING Adventure robicie to w dość nietypowy sposób, bo poprzez poruszanie się myszką przez tunel, w taki sposób aby nie dotykała ona krawędzi labiryntu, bo jeśli dotkniecie myszką, którejkolwiek z nich to wasza gra dobiegnie końca i będziecie musieć rozpoczynać zabawę od początku, ale na szczęście od początku misji, w której przegraliście, a nie od początku całej gry diamenty.

Podczas przemierzania labiryntu w grze An A-MAZE-ING Adventure warto zwrócić uwagę na niebieskie diamenty, których zebranie dodaje wam większą ilość punktów. Ilość zebranych punktów w grze An A-MAZE-ING Adventure możecie zobaczyć w lewym górnym rogu ekranu. W prawym górnym rogu ekranu znajdziecie ilość zebranych niebieskich oraz fioletowych diamentów.

Grając w grę An A-MAZE-ING Adventure należy również pamiętać o tym, żeby uciekać przez mazią, która z czasem podwyższa się zaczynając od dolnej części ekranu. W dalszych planszach należy również uważać na przeszkody w postaci np. pająka, który porusza się po planszy - jeśli wpadniecie w taką przeszkodę to również przegracie.

Znacie już opcje gry An A-MAZE-ING Adventure oraz jej zasady, wiecie również jak się poruszać to chyba czas zaczynać w końcu zabawę. 11 plansz do przejścia to całkiem spora, tym bardziej, że każda plansza jest całkowicie inna, a także plansze te są coraz trudniejsze. W grze diamenty An A-MAZE-ING Adventure przydadzą się niewątpliwie skoordynowane ruchy, czyli niemała zręczność, bo z każdym kolejnym etapem labiryntowe ścieżki stają się węższe i ciężej się w nich zmieścić. Jestem jednak pewna, że znakomicie sobie poradzicie i przejdziecie całą grę An A-MAZE-ING Adventure.

Życzę wam wspaniałej zabawy w labiryntowym świecie An A-MAZE-ING Adventure. Zachęcam was również do zagrania w inne nasze gry darmowe. Powodzenia!!!

dodaj komentarz