Angry Animals

Angry Animals to gra zręcznościowa, której zasady na pewno wam są znane, bo jest to pierwowzór modnej dziś gry zręcznościowej dla smartfonów Angry Birds. Angry Birds wydaje się być nowością i wielkim odkryciem, tymczasem jest to kopia innych znanych gier na świecie m.in. gry Angry Animals. Angry Animals podobnie jak w znanej wam grze Angry Birds musicie wystrzeliwać zwierzątka z procy i usuwać z planszy wrogów. Jak tylko włączycie grę Angry Animals to zobaczycie jaka ona jest podobna to gry Angry Animals.

Do gry w Angry Animals będzie wam potrzebna jedynie myszka. Po uruchomieniu się gry zostanie wam pokazana cała plansza oraz krótki kurs jak posługiwać się danym zwierzęciem. Niektóre zwierzęta takie jak owce po prostu są wystrzeliwane, inne zaś mają dodatkowe funkcje, które uruchamia się podczas ich lotu poprzez kliknięcie na planszy. Takie dodatkowe funkcje mają np. krowy, które po wystrzeleniu i kliknięciu na planszy myszką wypuszczają w dół butelkę mleka.

Angry Animals tak jak i w grze Angry Birds macie do przejścia kilkanaście ciekawych plansz. Jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę? Jeśli tak to chwytajcie myszkę i grajcie z nami. Gra zręcznościowa Angry Animals jest grą godną uwagi i choć graficznie gorszą niż Angry Birds to pod każdym innym względem jest ona równie wspaniała.

Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś/aś w Angry Animals to czas to zmienić. Czas poznać pierwowzór gry Angry Birds i sprawdzić jak wiele kwestii zostało powielonych. Gry zręcznościowe to naprawdę wspaniałe gry online, które nie tylko znakomicie bawią, ale również poprawiają naszą koordynację ruchową. Angry Animals już czekają na ciebie, więc ty nie zwlekaj już ani chwili dłużej tylko baw się z nami.

Angry Animals czy Angry Birds to tylko niektóre gry zręcznościowe typu strzelanie z procy - takich gier jest naprawdę wiele - wystarczy tylko nieco rozejrzeć się w sieci. Życzę wam wspaniałej zabawy z grą Angry Animals.

komentarze

GramWiMetin2, 13 Październik 2011

heh 5/5 i do ulu lubie takie gry


dodaj komentarz