Ball and obstacles

Ball and obstacles to fajna gra zręcznościowa przeznaczona dla każdego bez względu na płeć oraz to ile ma się lat. Ball and obstacles ma bardzo proste i jasne zasady - musicie zebrać wszystkie złote kulki oraz na końcu niebieską kulkę by przejść do kolejnego etapu.

Złote i niebieskie kulki w grze Ball and obstacles zbieracie za pomocą kulki czerwonej, która znajduje się gdzieś tam na planszy. Kulką to poruszacie za pomocą myszki. Zaczynacie w grze Ball and obstacles od kliknięcia myszką w środek czerwonej kulki a potem to już każdy ruch myszy powoduje ruch kulki, tak więc uważajcie.

By gra Ball and obstacles nie była zbyt prosta to podczas poruszania się czerwoną kulką i zbierania pozostałych musicie uważać na przeszkody w postaci ścian. Każde dotknięcie ściany powoduje rozpoczęcie planszy od początku i odjęcie jednego życia. Ilość żyć możecie zobaczyć w prawym górnym rogu ekranu. A skoro jesteśmy na górze to idąc w lewo w grze Ball and obstacles znajdziecie ilość zdobytych punktów, a w lewym górnym rogu zaś znajdziecie ilość czasu, jaką poświęcacie na grę.

W grze Ball and obstacles nie da się niestety włączyć pauzy, jednak plansze są tak proste, że szybko uda wam się je przejść i pauza nie będzie wam w ogóle potrzebna. Warto jeszcze dodać, że czas w grze Ball and obstacles jest potrzebny do obliczenia punktów - im szybciej skończycie misję tym więcej punktów za nią dostaniecie. Jasne i logiczne. Prawda?

To już chyba wszystko jeśli chodzi o grę Ball and obstacles. Mam nadzieję, że jest ona dla was prosta i będziecie się przy niej znakomicie bawić. Polecam również inne nasze gry kulki oraz gry zręcznościowe - dla każdego coś się u nas znajdzie. Powodzenia!!!

komentarze

monika, 27 Marzec 2012

ta gra jest fajna


dodaj komentarz