Ben 10

Każdy mały chłopiec pragnie zostać superbohaterem dlatego kreskówki i filmy o superbohaterach ratujących świat cieszą się ogromną popularnością. Ogromną popularnością cieszą się również gry powstałe na podstawie kreskówek tego typu. Jedną z takich gier jest właśnie Ben 10. Ben 10 to postać z kreskówki, która walczy ze złymi potworami z obcej planety. Ben 10 sam potrafi zmienić się w potwora i dzięki temu pokonać złe siły. Jest to obecnie jedna z najbardziej popularnych gier online wśród chłopców.

W tej grze Ben 10 latacie statkiem kosmicznym w galaktyce i strzelacie do ufoludków oraz rakiet i innych takich, których używają przeciwko wam. Celem gry jest zniszczenie wodza - czyli największego z potworów. W grze do sterowania potrzebna wam jest jedynie myszka. Statkiem kosmicznym się nie przemieszczacie, przesuwa on się sam - wy jedynie strzelacie i kierujecie w odpowiednim kierunku strzały za pomocą myszki. Proste prawda? Tak, zasady są proste, ale sama gra wymaga nie lada zręczności. W prawym dolnym rogu możecie podejrzeć ilość punktów, którą udało wam się zdobyć, zaś w lewym macie pokazany poziom zniszczenia waszego statku. Jeśli pasek zniszczenia dobiegnie końca - przegracie i zwyciężą czarne siły. Nie możecie do tego dopuścić!!!

Ben 10 jest grą przeznaczoną głównie dla chłopców, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrały w nią także i dziewczyny - w końcu Ben 10 jest bardzo przystojnym chłopcem ;) Ta gra przygodowa potrafi wciągnąć, szczególnie jeśli jest się fanem Bena. Gra ta jest świetnym uzupełnieniem kreskówki, która bije rekordy popularności nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Mam, więc nadzieję, że gra Ben 10 również będzie biła u nas rekordy, tak jak je bije w innych krajach.

Gorąco zachęcam wszystkich do zagrania, ale jeśli ta gra nie przypadła wam do gustu to nic. Możecie zagrać w inne nasze gry - przygotowaliśmy bogaty zbiór różnych gier online, w którym to każdy powinien znaleźć coś dla siebie bez względu na wiek czy płeć. Teraz już nie przedłużam - życzę wszystkim udanej zabawy !!!

dodaj komentarz