Bilard gra

Serdecznie zapraszam to wypróbowania naszej nowej zdobyczy zatytułowanej Bilard gra. Bilard ma wielu fanów zarówno na żywo jak i w świecie wirtualnym. We wstępie przedstawiłam moje wizje na temat bilarda, ale każdy ma swoje. Każdy za coś innego kocha grę bilard. Mam nadzieję, że Bilard gra wam się spodoba i często będziecie powracać do nas, aby w nią zagrać. Zasady gry w bilard znacie?

Dla tych, którzy zasad nie znają krótko je przypomnę. W Bilard gra chodzi o to, by wbić wszystkie bile do łuz. Nasza wersja bilarda umożliwia grę multiplayer czyli możecie grać z przeciwnikiem jak przy prawdziwym stole bilardowym. Co więcej możecie grać z przyjacielem lub jak nie ma z kim to z komputerem. Tak czy siak zabawa jest znakomita. Ale do zasad gry. Każdy z graczy ma przydzielone bile. Jak można zauważyć niektóre bile są pełne inne mają więcej białego. To jaki typ bil będzie tobie przydzielony zależy od pierwszej wbitej bili. Jeśli wbijesz całe kolorowe to takie do końca już masz wbijać. Jeśli przeciwnik pierwszy wbije bilę to tobie pozostaje ten drugi typ, którego nie była bila wbita przez rywala. Gra dobiega końca, gdy któryś z graczy wbije wszystkie swoje bile w łuzy i na końcu wbije czarną bilę. Wbicie czarnej bili wcześniej kończy grę i wygrywa ten, który jej nie wbił. Jeśli biała bila wpadnie do łuzy należy ją wyciągnąć i grać dalej, tracąc ruch. Jeśli wtedy wpadła do łuzy jakaś inna bila to ona też wraca na stół bilardowy. Wbicie nie swojej bili skutkuje naliczeniem jej na konto przeciwnika. Proste?

Bilard gra to wcale nie taka prosta gra online. Bilard wcale nie jest grą prostą. Wytrawni gracze mają swoje metody uderzania bil tak, aby na pewno wpadły w łuzy. W grze Bilard gra sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Przesuwając myszkę w przód i w tył dobieramy moc uderzenia białą bilą. Na dole ekranu możecie podejrzeć ile bil udało wam się zdobyć i ile ich ma przeciwnik. Na górze pokazuje wam się czyj jest dany ruch. Gra nie jest ograniczona czasowo, a więc nie trzeba się spieszyć. Można w pełni oddać się przyjemności gry w bilarda.

To by było na tyle. Zasady chyba już są dość jasne, jak co pytać w komentarzach. Mam nadzieję, że Bilard gra przypadnie wam do gustu i zachęcicie kolegów by w nią z wami pograli. Życzę wszystkim udanej zabawy !!!

komentarze

Pudzian :), 20 Styczeń 2011

zajebista gierka :))))))))))))


jogi, 18 Luty 2011

dziwne że od band bile odbijają się jak kulka na flipperze a po stole ledwo się toczą


dodaj komentarz