Blindy

Lubicie gry przygodowe, które mają w sobie również co nieco z gier logicznych? Jeśli tak to gra Blindy jest stworzona właśnie dla was. W tej grze wcielacie się w postać słodkiej myszki o imieniu Blindy. Jej celem jest zebranie serków, które zostały rozrzucone na planszy. Nie można nią jednak sterować w klasyczny sposób, a jedynie rozkazy wydaje jej się poprzez ułożenie na planszy określonych klocków, które są dostępne u dołu ekranu. 

Począwszy od lewego dolnego rogu mamy następujące wskazówki dla myszki Blindy: skocz w górę, idź w prawo, idź w lewo, zatrzymaj się, skocz podwójnie. Inne opcje dostępne u dołu ekranu gry Blindy to RESET, czyli rozpoczęcie levelu od nowa oraz SELECT LEVEL, czyli wybranie planszy, w którą zagramy - pamiętajcie, że można wybierać tylko te plansze, które już przeszliście i tą, którą aktualnie macie do przejścia. Jeśli chodzi o inne opcje to w prawym górnym rogu macie nutkę, za pomocą której możecie wyłączyć dźwięki w grze. Na górze ekranu na samym środku możecie zobaczyć numer levelu, w który gracie. Podczas gry nie widać punktów, ale pokazują się one po każdej planszy, którą udało wam się przejść. 

Blindy to bardzo fajna gra logiczno-przygodowa, w której macie do przejścia wiele fajnych planszy. Na każdą planszę wystarczy zaledwie kilka minut, więc nie musicie się martwić, że jest to zbyt wielki pożeracz czasu. W grę tę gra się bardzo przyjemnie, głównie dlatego, że jest prosta a zarazem wciągająca. Trzeba nieco pogłówkować, ale nie za wiele. Fajnie jest czasem poobmyślać jakąś strategię i w grze Blindy macie taką możliwość. Musicie zbudować dla myszkiBlindy odpowiednią trasę, nacisnąć na drzwiczki przy myszce i czekać czy akcja się powiedzieć. Trzymam kciuki, aby się powiodła i to nie tylko jedna, a wszystkie dostępne w grze Blindy misje! 

Gorąco polecam!!!

komentarze

iza, 21 Sierpień 2011

gra fajna...pół na pół... muzyka dla małych dzieci :/


patka, 15 Grudzień 2011

iza morze sama jesteś dzieckiem


robert , 1 Marzec 2012

ta gra morze byc jest trohe fajna 5 na 10.


dodaj komentarz