Blobber

Blobber - sympatyczna, prosta minigra zręcznościowa. Może nie zachwyca grafiką, ale bardzo fajnie się w nią gra. W grze tej mamy do przejścia 14 plansz. W każdej z plansz trzeba zebrać wszystkie kolorowe kulki, które sobie po niej biegają. My strujemy kulą czarną, a robimy to za pomocą strzałek - strzałka w prawo ruch w prawo, strzałka w lewo ruch w lewo, strzałka w dół ruch w dół, strzałka w górę ruch w górę - klasyczne sterowanie bez pułapek. Co, więc w tej grze jest haczykiem?

Gry kulki to bardzo proste gry i to właśnie dzięki swej prostocie przyciągają ludzi przed monitory komputerów. Z drugiej strony gry kulki są grami logicznymi, a więc trzeba trochę pomyśleć, żeby daną grę przejść. Tu dochodzi jeszcze motyw z gier zręcznościowych, bo trzeba mieć zwinne paluszki, aby przejść tę grę. No dobra dobra, już mówię jaki tu haczyk. Nie można zbierać dowolnych kulek, trzeba zachować odpowiednią kolejność, a dokładnie nie można zbierać piłeczki, która jest większa od naszej głównej, bo zakończy to misję.

Koniec misji nie oznacza końca gry. W tej grze kulki ilość podejść do danej planszy jest nieograniczone, grasz aż wygrasz. Dlatego ta gra jest tak popularna i ma aż tak wielu fanów, mam nadzieję, że i wam się spodoba. Co jeszcze mam dodać... hmm... może tyle, że jeśli drażni was dźwięk to wyłączyć go możecie za pomocą głośnika w prawym górnym rogu. W grze tej nie ma licznika punktów, nie ma też czasomierza, jest to typowa miniagra, w którą gra się dla relaksu, a faktycznie można się przy niej odprężyć.

Gry kulki są bardzo popularne, stąd też i gra Blobber, cieszy się ogromną grywalnością. Nie bądź po tyłach i przyłącz się do fanów gry Blobber. Z mojej strony to wszystko - na koniec życzę wspaniałej zabawy :)

dodaj komentarz