Blobular

Blobular to zabawna gra slime, która nie jest sportową grą. Nie mamy tutaj dwóch zawodników, którzy w jakiś sposób odbijają piłkę. Mamy za to jedną postać, jednego Blob, który ma do przejścia kilkanaście ciekawych plansz. W każdej planszy zbieramy muchomory, a kiedy zbierzemy wszystkie przejdziemy do kolejnej planszy. Podczas gry należy uważać na uciekający czas, a także wziąć pod uwagę fakt, że nasz Blob rośnie w miarę jedzenia muchomorów, więc w ciasne miejsca warto wejść na początku.

Blobular to bardzo fajna gra slime, choć dla wielu gry slime ograniczają się do gier sportowych, gdzie mamy boisko i dwa blobs, które odbijają między sobą piłkę. Slime games to jednak coś więcej, to wszystkie gry, w których główną rolę odgrywają blobs, a gier takich jest całe mnóstwo, czego przykładem jest właśnie Blobular.

W grze slime Blobular macie do przejścia wiele etapów, a każdy przynosi nowe niespodzianki. Jedyne co wam potrzebne do gry w Blobular to strzałki, za pomocą których obracacie planszę tak, aby wasz Blob mógł zebrać muchomory. W prawym górnym rogu możecie zobaczyć ile muchomorów pozostało jeszcze na planszy, a klikając MAP na dole po lewej stronie możecie zobaczyć, gdzie te muchomory się znajdują.

Skoro jesteśmy przy opcjach gry slime Blobular to warto wiedzieć, że każda plansza ograniczona jest czasowo, a czas możecie zobaczyć w lewym górnym rogu. Na środku ekranu u góry macie podaną ilość punktów, jaką udało wam się zdobyć. Na dole ekranu od lewej macie: planszę, w którą gracie, ile razy powiększony jest wasz Blob, MENU, które znakomicie służy jako pauza w tej grze slime, mapę, zmianę jakości obrazy oraz przyciski wyłączające dźwięk i muzykę w grze slime Blobular.

To już wszystkie opcje gry slime Blobular, a także jej zasady. Mam nadzieję, że wszystko jest dla was jasne i będziecie się znakomicie bawić razem z nami i tą grą slime mimo że nie jest to typowa gra slime, w której uprawiamy jakiś sport. Trzymam za was kciuki – powodzenia!!!

komentarze

Monika, 27 Marzec 2012

ta gra jest średnia ale polecam.


Monika, 26 Kwiecień 2012

polecam tą gre


dodaj komentarz