Blockapica

Jeśli lubicie gry logiczne i do tego gry klocki to serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami i grą Blockapica. Jest to gra klocki, która z pewnością nie jest wam obca, chociażby podobne można spotkać wśród gier kulki. Celem gry Blockapica jest przejście wszystkich dostępnych w niej plansz, a w każdej z plansz trzeba usunąć z planszy prawie wszystkie klocki (kilka może zostać o ile macie tyle HIT POINTS).

W tej grze klocki nie ma ograniczenia czasowego więc możecie grać spokojnie na luzie nawet przez kilka godzin. Z każdą planszą robi się trudniej, bo macie więcej kolorów, ale i tak będzie prosto, więc nikt nie powinien mieć problemów z przejściem gry Blockapica. Do gry potrzebna wam jest jedynie myszka. Po najechaniu na zespół klocków widzicie ile punktów można dostać za jego usunięcie. Punkty w grze Blockapica są ważne jeśli chcecie zająć wysokie miejsce na liście graczy.

Opcje w grze Blockapica znajdziecie w panelu po prawej stronie ekranu. Zaczynając od góry ta gra klocki umożliwia wam poprawę/pogorszenie jakości obrazu, wyłączenie muzyki i dźwięków w grze. Nieco niżej macie ilość zdobytych punktów, poziom, w który gracie oraz ilość HIT POINTS. Idąc jeszcze niżej macie 3 przyciski, które umożliwiają wam zmianę tła w grze Blockapica. Potem macie pomoc, pauzę i informacje o grze, a niżej przejścia do strony autora gry Blockapica.

To już wszystkie opcje tej gry klocki, mam nadzieję, że gra wygląda wam na prostą do przejścia i skusicie się by w nią z nami zagrać. Gry klocki to naprawdę świetne i godne uwagi gry logiczne, w które mogą grać i dzieci i dorośli. Dlatego nieważne ile masz lat - graj teraz razem z nami w grę Blockapica. Ona już czeka na ciebie. Serdecznie zapraszamy!!!

komentarze

kapu. xd , 2 Listopad 2012

hehehe . ! supcioo . ;>


dodaj komentarz