Bloczki

Bloczki to gra logiczna, która powstała na podstawie kostki Rubika. Przesuwamy kolorowe bloczki tak by uzyskać oczekiwany kształt. Gra nie jest ograniczona czasowo, ale zliczane są ruchy - jeśli zrobimy ich zbyt dużo to będziemy musieli rozpocząć grę od nowa.

W lewym górnym rogu możecie podejrzeć rysunek, który musicie ułożyć. Po prawej stronie macie tabelę, w której widzicie numer planszy oraz ilość wykonanych ruchów. Planszy w grze logicznej Bloczki jest trzynaście, a więc tak akurat by rozruszać swoje szare komórki. Sterowanie w grze odbywa się za pomocą myszki, najeżdżamy na bloczek, klikamy i przesuwamy w górę bądź w dół, lewo bądź prawo. Ten kto układał kostkę Rubika wie, że przesuwa się całą linię, a więc nie tak prosto ułożyć to, co jest oczekiwane, trzeba się trochę nagłówkować, choć gra jest bardzo prosta i śmiało można w nią grać od najmłodszych lat.

Mam nadzieję, że wielbiciele gier logicznych nie poczują się zawiedzeni grą Bloczki. Jak dla mnie jest ona świetna i można się przy niej zrelaksować a także całkiem przy okazji rozwinąć swoje szare komórki. Gry logiczne to bardzo specyficzny typ gier i lubię go najbardziej ze wszystkich, mam nadzieję, że podzielacie moje zainteresowania, a jeśli wolicie pograć w coś innego zajrzyjcie do innych przygotowanych przez nas działów - jestem pewna, że każdy znajdzie tu to, co lubi. Teraz już nie przedłużam. Życzę wspaniałej zabawy :)

komentarze

Patryk, 6 Marzec 2012

ale banał


Kuri, 31 Sierpień 2013

Prosto : )


dodaj komentarz