Boe

Boe - to gra zręcznościowa, w której to wcielacie się w rolę małego, zielonego stworka o imieniu Boe, który został uwięziony na odległej planecie. Celem gry jest uwolnienie Boe'ego. Aby to zrobić musicie przejść kolejne misje. W każdej misji musicie odnaleźć drzwi. Po drodze możecie zbierać gwiazdki. Odnalezienie drzwi wcale nie jest takie proste, bardzo łatwo jest zabić małego Boe'ego. Wystarczy tylko, żeby uderzył się gdzieś głową, bądź łapką i buuuummm Boe'ego nie ma. Jednak się nie przejmujcie - w grze jest 5 żyć.

Ta gra zręcznościowa posiada czasomierz, ale tym też nie warto się przejmować, bo nawet jeśli czas upłynie spokojnie możecie grać dalej - nie dostaniecie jedynie bonusowych punktów za czas. Ilość punktów możecie podejrzeć w lewym górnym rogu, tuż obok możecie podejrzeć ile macie żyć jeszcze na koncie, dalej jest czasomierz, a w prawym górnym rogu możecie wyłączyć dźwięk.

Teraz trochę o tym jak sterować. Tak, więc do sterowania w tej grze zręcznościowej potrzebna jest klawiatura. Jeśli chcemy, aby stworek przesunął się w dół wciskamy strzałkę w dół, jeśli w górę - strzałka w górę, podobnie strzałki prawo - lewo odpowiadają za przesunięcie Boe'ego w prawo bądź lewo. Trzeba pamiętać, aby delikatnie wciskać klawisze, bo stworek jest bardzo czuły na ruch i nie chcący możemy go zabić. Tak też nie należy puszczać strzałki kiedy nad głową jest przeszkoda, bo w mig Boe się uniesie i będzie buumm.

W grze jest 20 misji, które dzielą was od uwolnienia Boe'ego. Mam nadzieję, że wam się uda wyprowadzić go z rurociągu, w którym został uwięziony i będzie mógł spokojnie wrócić na swoją planetę. Mi się jeszcze niestety nie udało, ale będę walczyć dalej :) Przy tej grze można się świetnie bawić, nawet jeśli niechcący stworek nam się zmiażdży to gra i tak przynosi wiele radości i zabawy. Życzę udanej zabawy i powodzenia :)

dodaj komentarz