Bowman

BOWMAN to świetna gra strzelanka, choć niektórzy pewnie uznają, że łuk to nie broń i grę tę powinno się raczej włączyć do gier zręcznościowych no, ale ja sądzę, że skoro z łuku się strzela to gra ta jest strzelanką :P Buuu masło maślane ? Mam nadzieję, że nie :P To tak tytułem wstępu, a teraz już skupmy się na grze.

Gra jest wieloetapowa. Poruszamy się BOWMANem po mapie i wykonujemy kolejne misje, w każdej musimy zdobyć określoną ilość punktów, aby przejść do kolejnego etapu, a tym samym odwiedzić kolejny kraj na mapie. Jeśli nie uda wam się uzbierać określonej ilości punktów, musicie całą grę zaczynać od nowa. Tak, tak całą od początku, a nie tylko misję, która wam się nie powiodła.

Teraz słów kilka o sterowaniu. Łukiem sterujemy na strzałkach: strzałka w górę - łuk w górę, strzałka w dół - łuk w dół, strzałka w lewo - łuk w lewo, strzałka w prawo - łuk w prawo. Pod uwagę przy wystrzale trzeba brać wiatr, on też miesza w położeniu łuku, a więc uważajcie gdzie strzelacie. Strzałę wypuszcza się wciskając klawisz spacji. Wciskając D, bądź klikając na next rozpoczynacie kolejną serię strzałów. Podczas gry uważnie obserwujcie w panelu po lewej stronie Tiredness, bo jeśli pasek dojdzie do końca to nie będziecie mogli podnieść łuku do góry, a pamiętajcie, że każdy punkt jest cenny. W prawym górnym rogu macie ikonkę z głośnikiem za pomocą, której możecie wyłączyć dźwięk w grze. Poniżej Tiredness macie wypisane ile strzałów wam pozostało, a niżej ile macie punktów, a ile ich powinniście zdobyć. Na samym dole macie tarczę, na której zaznacza się gdzie strzeliliście.

Mam nadzieję, ze wszystko już jest jasne i możemy zaczynać grę BOWMAN. Mam również nadzieję, że ta gra wam się spodoba. Czekam na wasze opinie w komentarzach. Jeśli coś jest niejasne to też chętnie wytłumaczę w komentarzu do gry. A teraz już nie przynudzam. Życzę wszystkim udanej zabawy i mam nadzieję, że często będziecie do nas powracać, jak nie do tej gry to do innych. Trzymam kciuki za waszego BOWMAN - a. Przemierzcie cały świat - powodzenia !!! :)

komentarze

szymon24 zzzzzzzzzzzzzzzzzz, 19 Kwiecień 2010

Bowman to fajna gierka


med, 15 Listopad 2010

fajna gra xd


bowman, 21 Styczeń 2011

normalnie gram w te gre z psp xd


Yashima, 7 Czerwiec 2012

Super


arek , 14 Czerwiec 2012

fajna gierka


dodaj komentarz