Brilliant Crystals

Brilliant Crystals to świetna gra diamenty przy której na pewno nie będziecie się nudzić. W grze Brilliant Crystals macie do przejścia aż 20 różnych plansz, gdzie w każdej planszy czekają na was nowe niespodzianki. Aby przejść do kolejnej planszy w grze Brilliant Crystals musicie zniszczyć wszystkie diamenty, które znajdują się na planszy. Nie da się ich jednak usunąć ręcznie poprzez zwykłe strzelanie do nich, a jedynie usunąć można je dzięki magicznej mocy kryształu, który pojawi się w prawym górnym rogu ekranu tej gry diamenty. Jak aktywować moc kryształu?

Po pierwsze trzeba utorować sobie drogę do niego, a tym samym trzeba usuwać kolejne diamenty, które znajdują się na planszy gry Brilliant Crystals. Diamenty usuwamy poprzez strzelanie do nich z różdżki sowy, która znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu, co przypomina typową grę pryskające bańki. Kiedy droga do dużego kryształu jest wolna musimy strzelić do niego każdym z kolorów. Jeśli każdy z kolorów diamentów znajdzie się w krysztale jego moce w grze Brilliant Crystals zostaną aktywowane i plansza zostanie oczyszczona z diamentów, a wy przejdziecie do kolejnego etapu tej gry diamenty.

Magiczna moc kryształu to nie jedyne niespodzianki w grze Brilliant Crystals. Inne magiczne moce aktywowane są w momencie zapełnienia się jednego ze słoików, które znajdują się na środku, na dole ekranu. Słoiki napełniają się automatycznie poprzez usuwanie diamentów i automatycznie w grze Brilliant Crystals są aktywowane, a ich działania jest zawsze pozytywne i takie, jak wskazuje obrazek na słoiku. Moce, które udostępniają nam w grze Brilliant Crystals słoiki bardzo pomagają i ułatwiają grę, więc naprawdę warto z nich korzystać.


Warto jeszcze wspomnieć, że sterowanie w grze Brilliant Crystals odbywa się za pomocą myszki, a w lewym dolnym rogu możecie zobaczyć ile udało wam się zdobyć punktów. Ta gra diamenty jest ograniczona w czasie, o czym warto wiedzieć i pamiętać. Czas w grze Brilliant Crystals możecie podejrzeć u góry ekranu na samym środku. Uaktywnia się on podczas gry w Brilliant Crystals nie na samym jej początku, a więc wykorzystajcie ten czas, który jest wam dany w bonusie i nie odliczany. Warto również zauważyć, że w prawym dolnym rogu tej gry diamenty znajdziecie wyłącznik dźwięków i muzyki, a także przycisk MAIN MENU, który pozwoli wam na wyjście z gry Brilliant Crystals, jeśli nie będziecie już mieć ochoty grać dalej.

Gry diamenty, w tym również gra Brilliant Crystals to naprawdę znakomite gry logiczne, w które może grać każdy niezależnie od wieku i płci. Jeśli lubicie gry diamenty to z pewnością będziecie się tu dobrze bawić. Brilliant Crystals jest znakomitą grą, która potrafi wciągnąć na długie godziny i dostarczyć naprawdę mnóstwa wspaniałej zabawy. Polecam grę Brilliant Crystals oraz inne nasze gry darmowe.

Życzę udanej zabawy!!!

komentarze

ancia2134, 17 Luty 2012

bardzo logiczna grra


dodaj komentarz