Bubble Kiss

Gra dla dziewczyn Buble Kiss jest grą z bardzo ciekawą i kolorową grafiką. Spodoba się zarówno tym młodszym dzieciom jak i nastolatkom. Akcja gry rozgrywa się w głębinach oceanu, gdzie pływają różne ryby, stworzenia morskie te prawdziwe i baśniowe. Spotkamy, zatem różne gatunki ryb a także Neptuna, który przepływa sobie od czasu do czasu. Na początku gry otrzymujemy serduszka i symbolizują one nasze życia, czyli czas gry. Gdy wszystkie znikną, to kończy się nasza gra.

Gra jest bardzo prosta, nieskomplikowana i jak już wspomnieliśmy wyżej, jest na czas. Kliknięcie myszką powoduje, że syrenka całuje się z nurkiem, a za wszystkie pocałunki otrzymujemy punkty. Musimy tylko pilnować, aby nikt nam nie przeszkadzał, gdyż wtedy para przestaje się całować, tym samym przestają nam płynąć punkty. Musimy uważać, zatem zarówno na przepływającego Neptuna, czy na pirata, który ukrył się za skrzynią i od czasu do czasu wyskakuje i podgląda parę.

Gdy dłużej się całujemy, to zyskujemy więcej punktów i pozwala nam to przejść do kolejnego etapu gry. Wspomniane serduszka- życia znikają za każdym razem, gdy pozwolimy na to, aby całująca się para była podglądana. Pamiętajmy:, gdy wszystkie serduszka znikną kończy się nasza gra.

Buble Kiss to bardzo przyjemna gra dla dziewczynek. Jest bardzo prosta i nie wymaga od gracza zbyt wielu umiejętności. Aby umilić sobie relaks przy tej grze, to warto włączyć sobie podkład muzyczny, który umili nam czas gry i sprawi, że wczujemy się w rolę tytułowej syrenki. Idealna gra dla osób, które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w grach komputerowych. Nie potrzebujemy tu zbyt wiele refleksu czy jakiś specjalnych umiejętności, aby dojść do kolejnych etapów

dodaj komentarz