Bubble lines

Bubble lines to bardzo fajna gra logiczna typu kulki, która pozwoli wam się zrelaksować, a jednocześnie poćwiczyć trochę umysł. Gra jest bardzo prosta - jak to zwykle w przypadku gier logicznych bywa, ale wymaga nieco zręczności i umiejętności szybkiego myślenia. Po co nam zręczność? Otóż musicie bardzo szybko przesuwać kulki, tak by ułożyć trzy kulki tego samego koloru obok siebie, bo czas szybko upływa. Czasomierz to pomarańczowy pasek po prawej stronie ekranu, jak dobiegnie końca to gra wasza też dobiega końca. Po prawej stronie macie też taką dużą kulkę, która wypełnia się pomarańczowym kolorkiem. Kiedy cała stanie się kolorowa rozpoczyna się kolejny etap gry. Każdy kolejny etap różni się tym, że czas upływa szybciej.

Teraz co nieco o poruszaniu się. Wszystkim sterujemy za pomocą myszki. Kiedy chcemy przesunąć kulkę po prostu na niej klikamy, a następnie delikatnie przesuwamy myszkę w miejsce, w które chcemy przemieścić kulkę. Pamiętajcie, że kulkę można przemieścić tylko o jedno pole, które z nią sąsiaduje i tylko w miejsce, gdzie utworzy linię z innymi kulkami tego samego koloru. Jeśli będziecie chcieli ją przenieść w miejsce, gdzie są kulki koloru innego to zostaną wam odjęte punkty. Opłaca się robić COMBO, czyli kilka linii za jednym razem - wtedy uzyskujecie więcej punktów, a także szybciej przechodzicie do kolejnego etapu gry. Ilość punktów też możecie podejrzeć w panelu po prawej stronie ekranu. W prawym górnym rogu widnieje ikonka głośnika, za pomocą której możecie wyłączyć dźwięk w grze.

Mam nadzieję, że zasady są jasne. Trzy kulki tego samego koloru ułożone w jednym poziomym bądź pionowym rzędzie znikają z planszy a na planszę spadają nowe bubble. Wiecie jak się poruszać, wiecie jak ważny jest czas, wiecie gdzie podejrzeć punkty to zostaje tylko dobrze się bawić. Moim zdaniem inaczej jak dobrze się bawić z grą Bubble lines to się nie da :) Czekam na wasze komentarze i życzę wszystkim wspaniałej zabawy, wiele radości, no i przede wszystkim dużej dozy powodzenia :)

komentarze

Milagros, 9 Luty 2010

Świeta gra :) 23810 punktów a jak u was?


Wakuola, 23 Luty 2010

27080


wiesiadok, 4 Lipiec 2010

dziś odkryłam 34 560:)


dodaj komentarz