Bubble machine

Ratowanie świata to ulubione zadanie superbohaterów, którymi pragną być mali chłopcy. W grze Bubble machine superbohaterów nie ma, ale dostajemy misję ocalenia świata przed meteorytami, które w grze przedstawione są jako kulki. Strzelaj kosmiczną maszyną w kolorowe kulki i nie pozwól, aby zniszczyły one ciebie, a potem Ziemię.

Bubble machine to fajna gra zręcznościowa, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Jest to idealna gra dla dużych i małych niezależnie od płci. W grze tej jak to tradycyjnie bywa w typowym strzelaniu do kulek trzeba tak wystrzeliwać kulki, aby na planszy ułożyć obok siebie trzy jednakowe - oczywiście im więcej tym lepiej, bo wtedy ma się więcej punktów. Skoro jesteśmy przy punktach to je możecie podejrzeć na tablicy po prawej stronie ekranu. Poza punktami na tablicy znajdziecie również numer misji, w którą gracie oraz ilość żyć. Misji w grze jest wiele i mam nadzieję, że wszystkim wam uda się je przejść. Życie traci się wtedy, gdy kulki dotkną twojej maszyny do wystrzeliwania baniek. Jeśli stanie się tak trzy raz to gra w Bubble machine dobiega końca.

Gra Bubble machine ma świetną grafikę, ale nieco drażniącą muzykę w tle. Na szczęście można ją wyłączyć klikając "S" na klawiaturze. W grze tej można również włączyć pauzę wciskając na klawiaturze "P. Może jeszcze słów kilka o sterowaniu, bo nie używa się tu myszki, ale klawiatury. Głowicę maszyny do wystrzeliwania kulek możecie ukierunkowywać przy pomocy strzałek lewa - prawa, zaś samo strzelanie odbywa się przy pomocy strzałki w górę oraz spacji. Myślę, że rozwiązanie klawiaturowe jest całkiem dobre i nie utrudnia wcale gry. Istotne jest także to, że gra Bubble machine nie jest ograniczona czasowo, ale co jakiś czas kulki na planszy się obniżają.

Mam nadzieję, że spodoba wam się gra zręcznościowa Bubble machine i nie będziecie żałować czasu, który z nią spędziliście. Ja nie żałuję ani minuty, bo gra jest naprawdę znakomita. Gorąco polecam ją wszystkim wielbicielom naszego portalu - niezależnie od wieku i płci. Jeśli lubicie gry typu strzelanie do kulek, to na pewno nie będziecie czuć się zawiedzeni. Gra Bubble machine jest również idealna dla wszystkich tych, którzy chcą się wyciszyć, uspokoić i zrelaksować. Życzę kosmicznej przygody i dużej dawki relaksu !!!

komentarze

ona, 27 Marzec 2012

fajowskie


dodaj komentarz