Bubble Trouble

Bubble Trouble to gra zręcznościowa typu kulki, w której strzelamy z maszyny kulkami tak, aby na planszy ułożyć obok siebie co najmniej trzy kulki tego samego koloru. Tak ułożone bańki zostaną usunięte z planszy, a gdy usunie się wszystkie bańki to przechodzi się do kolejnego etapu gry. Gra Bubble Trouble jest znana na całym świecie i od lat cieszy się ogromną popularnością, mam nadzieję, że i wśród was drodzy gracze i wielbiciele naszego portalu znajdzie wielu fanów.

Gra Bubble Trouble jest bardzo prosta i nikt nie powinien mieć z nią żadnego problemy. W grze steruje się standardowo za pomocą strzałek maszyną, a wciskając spację wystrzeliwuje się kulkę. Standardowo, bo opcję tę można zmienić na ekranie powitalnym odznaczając opcję keyboard. Tam znaleźć można wiele innych ciekawych opcji gry np. auto firing czyli auto wytrzeliwanie kulek oraz moving gun, czyli opcja, która sprawi, że maszyna stale będzie się przesuwać z lewej na prawą - jest to opcja dla tych, którzy chcą sobie nieco skomplikować grę. Ciekawą opcją jest tam również opcja ostatnia, która pozwala na rozpoczęcie gry od wybranego etapu, który wpisuje się w okienku w prawym dolnym rogu ekranu. To tyle jeśli chodzi o opcje głównego ekranu.

Sama gra nie ma zbędnych przycisków itp. Ważne jest to, że można podejrzeć jakiego koloru będzie kolejna kulka, a żeby to zrobić wystarczy spojrzeć w lewy dolny róg, tam w maszynie zobaczycie jaka kulka będzie następna. U góry po prawej stronie możecie zobaczyć ile udało wam się dotychczas zdobyć punktów oraz w który gracie level. No i to w zasadzie na tyle. Jak mówiłam to bardzo prosta, ale za to wciągająca gra. Gra Bubble Trouble jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy.

Gry kulki są na ogół bardzo proste, ale są również świetnymi zabijaczami czas co potwierdza również gra Bubble Trouble. Ma ona fanów na całym świecie i w każdym wieku, mam nadzieję, że i wy dołączycie do ich grona, bo naprawdę warto. Jest to typowa stara dobra gra, która niektórym przywołuje wiele wspomnień. Za kilka lat każde z was będzie wiązać z nią różne przyjemne wspomnienia. Tymczasem już nie buczę, ale życzę wam wspaniałej zabawy z grą Bubble Trouble.

komentarze

:)), 31 Grudzień 2010

lubię ;P


jola_kamien@wp.pl, 23 Styczeń 2012

podoba mi sie ta grai


dodaj komentarz