Captain Skyro

Twoim zadaniem w grze będzie dostanie się na sam szczyt chmur. Wraz z Captain Skyro posiadającym piracki hak musisz zaczepiać się kolejno o kołki w chmurach tak by dojść na sam szczyt. Pomoże ci w tym mała papuga wierna swojemu kapitanowi. Dzięki jej pomocy możesz przeskakiwać na kolejne chmury. Do skakania na chmury używaj myszki. Najedź myszką na Captain Skyro i za pomocą lewego przycisku myszki wyceluj w kolejny kołek znajdujący się na pobliskiej chmurce. Uważaj jednak by nie minąć chmury i nie spaść w dół, gdzie czekają już na ciebie głodne piranie, które czekają tylko na twój jeden błąd i pożreć Captain Skyro. Nie możesz dopuścić do takiej sytuacji, a więc musisz się skupić i dokładnie celować w każdy kołek, a wtedy wszystkie plansze okażą się naprawdę dziecinnie proste.

W grze przygodowej Captain Skyro do dyspozycji masz aż osiem żyć na całe dwanaście rund jakie zostały w grze przygotowane, więc masz parę szans w razie pomyłki, staraj się jednak wykonywać ich jak najmniej. W lewym dolnym rogu pokazuje się również upływający czas w każdym levelu, wykonuj więc zadania w jak najkrótszym czasie, by otrzymać jak największą ilość punktów. Jeśli jednak nie zdążysz wyrobić się w określonym czasie, nic się nie martw, nie stracisz tym sposobem życia, jedynie nie dostaniesz punktów za dany level.

Gra z pewnością przyniesie sporo emocji i zabawy, więc nie czekaj ani chwili dłużej tylko przechodź do gry. Pamiętajcie, że gra ta nie jest jedynie dla najmłodszych, starsi gracze również mogą nieźle bawić się z grą Captain Skyro. Po wyjaśnieniu zasad gry ja znikam, a wam życzę udanej zabawy i jak najlepszych wyników. Powodzenia.

dodaj komentarz