Chiński Pacman

Chiński Pacman to nasza nowa propozycja, która mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. W prawdzie gra jest w języku chińskim, jednak jest godna uwagi i dlatego ją wam przedstawiam. Myślę, że jeśli przeczytacie ten opis to język nie będzie stanowił żadnej bariery. Najważniejsze to wiedzieć, jak rozpocząć grę, a więc w momencie, gdy pojawi się ekran powitalny kliknicie w pierwszy odnośnik i tym o to prostym sposobem możecie rozpocząć grę w pacmana. Inne dostępne na ekranie powitalnym opcje to: link drugi - przejście na stronę twórcy gry, link trzecie - zasady gry oraz opis bonusów, link czwarty - lista graczy. 

Po kliknięciu w pierwszy odnośnik rozpoczynacie grę. Jak łatwo zauważyć plansza w grze Chiński Pacman znacznie różni się od klasycznej, jednak zasady są te same - musicie zebrać wszystkie kropki, aby przejść do kolejnego etapu. Podobnie jak w klasycznym Pacmanie pojawiają się tutaj duchy, ale nie tylko cztery. Co jakiś czas na planszy pojawia się nowy duch i im dłużej będziecie w daną planszę grać, tym duchów będzie więcej. 

Podobnie jak w klasycznej grze Pacman tutaj również możecie sprawić, że nie ty będziesz uciekał przed duchami, a duchy przed tobą. Aby to zrobić muszi zebrać niebieski romb z kończynką. Co jakiś czas na planszy będą również pojawiały się różne bonusy, dzięki którym gra będzie prostsza. Będą to np. owoce, dzięki którym dostaniesz więcej punktów, śnieżynki, które zatrzymią duchy w miejscu, pioruny, które sprawią, że twój pacman będzie poruszał się szybciej, a także serca, które oznaczają dodatkowe życia. 

Na dole ekranu gry Chiński Pacman możesz zauważyć pasek, na którym są podane wszystkie istotne informacje. I tak zaczynając od lewej macie: level, ilość żyć, ilość punktów, wyłącznik muzyki oraz dźwięków, a w prawym rogu różne zebrane bonusy. W grze możliwe jest włączenie pauzy jeśli wciśniecie “M” na klawiaturze. Po wciśnieciu “M” pojawią się dwie opcje - ta po lewej to wyjście z gry, a ta po prawej powrót do gry. 

Myślę, że już wszystko jasne i wiecie jak grać w grę Chiński Pacman. Jak widzicie język to nie problem, bo w samej grze on nie jest wam do niczego potrzebny. Tradycyjnie sterujecie Pacmanem przy pomocy strzałek, bądź jeśli ktoś woli to przy pomocy klawiszy WASD. Pozostaje mi tylko życzyć wam udanej zabawy i przejścia wszystkich dostępnych w grze Chiński Pacman plansz. Powodzenia!!!

komentarze

asia, 23 Marzec 2012

superowa ta gra


dodaj komentarz