Christmas Bubbles 2011

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, a w tym okresie mamy nieco więcej wolnego czasu i chętnie sięgamy po świąteczne gry darmowe. Jeśli i wy macie ochotę zagrać w świąteczne gry darmowe to serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami. Dziś mamy dla was grę Christmas Bubbles 2011. Christmas Bubbles 2011 to pryskające bańki, w których typowe bańki zostały zastąpione świątecznymi dekoracjami, jednak cała rozgrywka opiera się o te same zasady i jest równie znakomita. Macie ochotę zagrać w świąteczne pryskające bańki?

Świąteczne gry darmowe z reguły cieszą się ogromną popularnością, mam więc nadzieję, że Christmas Bubbles 2011 również przypadnie wam do gustu. W pryskające bańki grywają i dzieci i dorośli, więc serdecznie zapraszam wszystkich do zagrania w Christmas Bubbles 2011 niezależnie od tego ile macie lat. Gra Christmas Bubbles 2011 znakomicie wprowadza w magiczny, świąteczny nastrój, a także pozwala na relaks po ciężkim dniu bieganiny po świąteczne zakupy.

Zasady gry Christmas Bubbles 2011 są bardzo proste - musicie usunąć wszystkie bańki z planszy by przejść do kolejnego etapu. Bańki w grze Christmas Bubbles 2011 usuwa się poprzez strzelanie do nich innymi bańkami, w taki sposób, aby na planszy obok siebie znalazły się co najmniej 3 identyczne bańki. Bańki zostają wtedy usuwane z planszy, a wy dostajecie punkty.

Punkty w grze Christmas Bubbles 2011 można podejrzeć po lewej stronie ekranu na samej górze tuż pod nazwą gry. Idąc dalej te pryskające bańki przedstawiają nam tam również poziom, w który gracie, ilość żyć, a także czas, jaki poświęcacie na daną misję. Im szybciej skończycie misję w grze Christmas Bubbles 2011 tym większy bonus punktowy dostaniecie.

Inne opcje w grze Christmas Bubbles 2011 znajdziecie na dole ekranu. Tam macie MAIN MENU, czyli wyjście do ekranu głównego gry oraz wyłącznik dźwięków w grze Christmas Bubbles 2011. W prawym górnym rogu ekranu tej gry pryskające bańki znajdziecie pole, które będzie wam wskazywało poziom zagrożenia, czyli obniżenia się baniek w dół. Jeśli bańki obniżą się do tego stopnia, że dotkną dolnej części ekranu to niestety stracicie życie, a ostatecznie przegracie jeśli tych żyć w grze Christmas Bubbles 2011 wam zabraknie.

To już chyba wszystko jeśli chodzi o pryskające bańki Christmas Bubbles 2011. Mam nadzieję, że lubicie takie świąteczne gry darmowe i chętnie polecicie nasz portal swoim znajomym. Życzę wam udanej zabawy i wesołych świąt!!!!

dodaj komentarz