Countess Solitaire

Pasjans to gra karciana, która bawi, ale także uczy cierpliwości. Dziś mam dla was bardzo fajną grę pasjans w wersji trzy piki a jest nią Countess Solitaire. Na czym polega pasjans Countess Solitaire?

W tej grze pasjans musicie układać na stosie karty z planszy w taki sposób, że kładziecie na nim kartę o oczko mniejszą lub większą od tej, która znajduje się na jego wierzchu. Jeśli zabraknie wam na planszy przydatnych kart możecie je dobrać ze stosu po lewej stronie. Kiedy zaś w grze Countess Solitaire uda wam się usunąć z planszy wszystkie karty do przechodzicie do kolejnego etapu, a etapów macie w grze Countess Solitaire naprawdę sporo więc nudzić się nie będziecie.

Countess Solitaire jak widać zasady ma proste, a co jeśli chodzi o opcje? Jak na grę pasjans przystało nie ma tu ich zbyt wiele. W grze pasjans Countess Solitaire opcje znajdziecie u dołu ekranu i tak zaczynając od prawej macie tam: wyjście z gry Countess Solitaire, cofnięcie ruchu, pauzę, stronę autora, czas oraz ilość zdobytych punktów. Sterowanie odbywa się oczywiście za pomocą myszki, więc problemów nie będzie.

Mam nadzieję, że lubicie pasjanse i gra Countess Solitaire przypadnie wam do gustu. Świat gier karty w tym w szczególności gier pasjans jest światem dla każdego, światem fantastycznym i godnym poznania. Jeśli więc macie wolną chwilę zagrajcie z nami w grę pasjans Countess Solitaire, a także w inne pasjanse, które bez problemu znajdziecie w sieci.

Życzę udanej zabawy!!!

dodaj komentarz