Crazy Snakes 2

Meksyk, upał, pustynia, jadowite węże i ty jako odważny Meksykanin, który pragnie stawić im czoła. Tak w skrócie można opisać grę Crazy Snakes 2. Crazy Snakes 2 to gra strzelanka, ale wbrew pozorom nie jest to gra tylko dla chłopaków. Jest to zabawna gra strzelanka dla każdego bez względu na wiek czy płeć.

Jeśli lubicie zabawne gry strzelanki to koniecznie zagrajcie z nami w Crazy Snakes 2. To już druga część tej kultowej gry, która bije rekordy popularności na całym świecie. Mam, więc nadzieję, że i wam przypadnie ona do gustu. W grze Crazy Snakes 2 macie do przejścia kilkanaście ciekawych plansz, w których musicie zestrzelić określoną ilość węży. Ilość węży, które w danej planszy musicie zestrzelić możecie podejrzeć w lewym dolny rogu ekranu gry Crazy Snakes 2. W rogu tym pod ilością węży zobaczyć możecie ilość zdobytych punktów. Jeśli chcecie zobaczyć, w który level gry Crazy Snakes 2 aktualnie gracie to musicie spojrzeć w lewy górny róg ekranu. W prawym górnym rogu ekranu gry Crazy Snakes 2 zobaczycie natomiast ile węży możecie jeszcze przepuścić zanim na ekranie pojawi się napis GAME OVER, czyli koniec gry.

Najważniejsze w grze Crazy Snakes 2 jest jednak strzelanie do węży, jak więc to robić? Jak pewnie już zauważyliście na planszy znajdują się 3 armatki. Z tych właśnie armatek w grze Crazy Snakes 2 będziecie strzelać do węży. Musicie ustawić się przy armatce tak, aby obok niej pokazał się kąt wyrzutu. Ustawiacie się za pomocą strzałek lewo-prawo. Jeśli się pokaże kąt to możecie za pomocą strzałek góra-dół ustawić odpowiedni kąt. Im jest on większy tym kula z armaty poleci dalej. Aby wystrzelić kulę musicie wcisnąć przycisk spacji. Warto jeszcze wiedzieć, że wciskając P na klawiaturze możecie włączyć pauzę, a na klawiszu ESC możecie wyjść z gry.

Crazy Snakes 2 to fantastyczna gra strzelanka dla małych i dużych, chłopców i dziewcząt. Gra Crazy Snakes 2 ma ogromne grono fanów, więc jeśli chcesz do niego dołączyć to koniecznie zagraj razem z nami. Gra Crazy Snakes 2 potrafi wciągnąć na długie godziny, więc jeśli chcesz się zrelaksować to nie wahaj się ani chwili dłużej.

Życzę wspaniałej zabawy!!!

dodaj komentarz