Crystal Freak

Przejdźmy do gry Crystal Freak, która jest bardzo przyjemną i rozluźniającą grą, mogącą zabawić nas przez dłuższy czas. Twoim zadaniem w tej grze jest wyciągnąć za pomocą chwytaka wszystkie klejnoty znajdujące się wewnątrz planety, na której aktualnie znajduje się Crystal Freak. Za pomocą kliknięcia lewego przycisku myszki wypuszczasz chwytak w głąb planety. Pamiętaj, że kamień musi znajdować się dokładnie pod chwytakiem, by ten mógł go złapać i wyciągnąć.

Przed nami kilka leveli z rosnącym poziomem trudności. W levelach będą pojawiały się utrudnienia, czyli kamieni, które odbijają chwytak. Niektóre kamienie będą się poruszały co jest dodatkowym utrudnieniem w grze. Problemem może również okazać się upływający czas. Postaraj się zebrać wszystkie klejnoty z planszy nim upłynie, ponieważ będziesz musiał zaczynać level od początku. Za każdy zebrany kamień szlachetny otrzymujesz punkty, także za czas w jakim uda Ci się ukończyć poziom dostaniesz dodatkowe punkty. Punkty z poszczególnych poziomów są zliczane do ogólnego wyniku w grze Crystal Freak.

Dodatkowym motywem logicznym w grze są ukryte gwiazdki, które skrywają w sobie nieznane do tej pory kamienie szlachetne. Znajdź ukrytą gwiazdkę na każdym z leveli i poznaj opis wszystkich tajemniczych kamieni. Za każdy znaleziony kamień w ukrytej gwiazdce naliczany jest również bonus punktowy liczony do ogólnej puli.

Postaraj się przejść wszystkie levele w jak najkrótszym czasie i pomóż Crystal Freak zabrać zgromadzony łup na swoją planetę.

W grze towarzyszyć będzie nam również nastrojowa muzyka, która z pewnością zmotywuje was podczas wykonywania tego zadania. Zawsze możesz spróbować pobić swój wynik przechodząc grę od nowa, lub przechodząc konkretną planszę, która podliczona będzie ponowie w wyniku ogólnym gry. Tymczasem życzę miłej gry i jak największych osiągnięć. Bawcie się dobrze.

dodaj komentarz