CubIQ

CUBIQ – genialna gra logiczna, jakich mało, kiedy zdarzają się obecnie na rynku gier internetowych. CUBIQ jest grą w wersji 3D, gdzie bardzo przydaje się zdolność przestrzennego myślenia, bez tej umiejętności trudno nam będzie pokonać aż 10 poziomów, aby potem moc pochwalić się przed kolegami i koleżankami, że mogą do nas mówić Mistrzu. Gra CUBIQ charakteryzuje iloraz inteligencji młodego człowieka, mój chyba nie jest najgorszy, ponieważ pokonałam wszystkie możliwe rundy w krótkim czasie. Główną zasadniczą regułą gry jest połączenie na przestrzennej kostce zaznaczonej linii w jedną całość. Zaczynamy od Play game widzimy kostkę 3D, a klikając na klocki wewnątrz kostki dokonujemy obrotu klocka z linią i postępujemy w ten sposób przez całą grę. Przy użyciu klawiszy W, A. S, D możemy dokonać obrotu kostki w przestrzeni, co pozwoli nam zobaczyć kostkę z innej perspektywy. Dodatkowo pod spodem umieszczone są pomocnicze przyciski w rodzaju „+” i „-” dzięki czemu możemy widok kostki przybliżyć albo oddalić od nas. W momencie połączenia linii w jedną całość przechodzimy do next level czyli kolejnego poziomu. Aby uatrakcyjnić grę mamy w tle muzyczkę, którą jednak możemy wyłączyć klikając na symbol głośniczka na planszy.

komentarze

Kasia, 12 Październik 2009

Plansza nr 9 chyba jest zepsuta ;)


Lukasz, 13 Październik 2009

Sie zgadzam z przedmowca.. ulozylem ale mi nie zakwalifikowal.


slaw, 13 Październik 2009

Też tak mam w 9 planszy - niezaliczona, choć na 100% ułożona. Może jest jakiś dodatkowy warunek, który trzeba spełnić?


robi, 13 Październik 2009

A ja ułożyłem i przeszedłem do 2-ego levelu


tattoodragon, 13 Październik 2009

Plansza nr 9 napewno jest zepsuta...udało mi sie ułozyc..mam nawet filmik z obracania ta kostka i wszystko pasuje. W instrukcji pisze ze jest niby tylko jedna mozliwa kombinacja w 9 planszy.


A., 13 Październik 2009

"gra logiczna, jakie mało" Najpierw moze nad umiejetnoscia pisania po polsku popracuj, panie mastahu IQ ukladajacy plansze w internetowych grach.


as, 13 Październik 2009

tez poloczylem i nic sie nie dzieja


r1v3n, 13 Październik 2009

Plansza 9 = bug -> szkoda


ech, 13 Październik 2009

racja z tą dziwiątką...trochę się namęczyłem a tu się okazaało że nie zrobię 10 ;[


aaa, 13 Październik 2009

czytajcie!! tu nie ma błędu! 9 i 10 są zrobione tak, że jest kilka możliwości, ale tylko 1 pozwala przejść dalej!


Wrecekrzepki, 14 Październik 2009

aaa - to znaczy tylko i wylacznie to, ze gra jest zepsuta. Nigdzie nie jest powiedziane, ze nalezy ulozyc konkretny uklad. Mamy tylko informacje, ze nalezy polaczyc linie w jedna calosc. Ktos nie zdebugowal swojego programu.


daniel19210, 14 Październik 2009

Jest napisane na samym początku. Czytaj człowieku


obrot, 9 Listopad 2009

wie ktos dlaczego wlacza sie ten obrot kostki? czasem w 2 planszy a czasem w 9 i to z rozna predkoscia kreci sie ta kostka, czasem tak, ze naprawde juz prawie nic nie widac nie wspominajac o ukladaniu tego ;/ dlaczego to sie wlacza tak losowo i jak to wylaczyc?


Bubunio, 1 Maj 2010

Ni rozumiem o co tu chodzi :(


dodaj komentarz