CuCuBau

Gry zręcznościowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród kobiet, choć są to gry uniwersalne, w które może grać każdy. Widać jednak panie chętnie ćwiczą swoją zręczność niż panowie :) Dziś mamy dla was kolejną grę zręcznościową jaką jest CuCuBau. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i chętnie będziecie w nią grywać.

CuCuBau to bardzo fajna, ale nieco trudna gra zręcznościowa. Celem tej gry zręcznościowej jest umieszczenie niebieskiego klocka na specjalnym polu na 10 sekund. Możecie go umieścić jednorazowo lub też kilka razy po kilka sekund.

Zadanie wydaje się być proste, jednak musicie zwrócić uwagę na to, że nie przesuwacie niebieskiego klocka a klocki z drewna, którymi musicie tak manipulować, aby przesuwały one klocek niebieski. Na początku może wam się to wydać niezwykle skomplikowane, ale zapewniam was, że dojdziecie do wprawy :)

Sterowanie w grze CuCuBau odbywa się jedynie za pomocą myszki, więc klawiaturę możecie odłożyć na boczek. Jeżeli chodzi o opcje gry CuCuBau to u góry po lewej macie poziom, w który gracie oraz punkty - im szybciej uda wam się przejść planszę, tym więcej punktów trafi na wasze konto. Po prawej stronie ekranu u góry ta gra zręcznościowa ma wyjście z gry, restart misji oraz wyłącznik dźwięków.

No i to już w zasadzie wszystko jeżeli chodzi o grę CuCuBau. Myślę, że wszystko jest już jasne i będziecie się znakomicie z nami bawić. Polecam również inne nasze gry darmowe, których na naszym portalu nie brakuje.

Życzę wspaniałej zabawy!!!

komentarze

kosa, 17 Styczeń 2013

hardcorowa gra


dodaj komentarz