Dama 1950

Lata 50. XX wieku były bardzo ciekawymi czasami pod względem mody. Kloszowane spódnice i sukienki za kolana, na ulicach królowała biel, czerwień i czerń, buty na wysokich obcasach, korale na szyi... Wspaniałe czasy. Każda pani na ulicy wyglądała na damę. Nie żebym żyła w tamtych czasach, ale tak to widzę.

Jak wyglądały stroje w tamtych czasach i jaki był makijaż możecie sprawdzić grając w grę ubierankę - Dama 1950. Idealna gra dla małych dziewczynek, które uwielbiają przebierać swoje laleczki. Tutaj możecie przepierać do woli komputerową lalkę w stroje z lat 50-tych wieku XX. Do wyboru macie szereg kolorowych kloszowanych sukienek, modne w tamtych czasach puchate bolerka, no i oczywiście wspaniałe szpilki :) Ja polecam czarną sukienkę w czerwone kropki, do tego czarne szpilki zapinane na kostce, czerwone rękawiczki czarna torebka po prawej, pierwsze korale i pierwsza bransoletka. Makijaż tez można dobrać - ja polecam czerwoną szminkę :) Ja mam taką wizję a wy?

Mam nadzieję, że ta gra ubieranka wam się spodoba. Moim zdaniem jest to świetna gra dla dziewczyn. Ubieranki mają to do siebie, że są grami dla konkretnych osób, bo dla wielu gra ubieranka jest po prostu nudna, ale ci którzy są pasjonatami tej gry, te z was, które uwielbiają przebierać wirtualne lalki, będą zachwycone. Przy okazji możecie poznać trochę danej mody, a nie tylko nowoczesne ciuszki. Może też zauważycie pewne podobieństwo do czasów współczesnych. W końcu teraz znów powraca moda na kloszowane sukienki :)

Mam nadzieję, że miło spędzicie czas grzebiąc w szafie pani z lat 50-tych XX wieku i wybierzecie coś, co przypadnie wam do gustu. Życzę udanej zabawy z grą ubieranką - Dama 1950 :)

komentarze

Olivia, 15 Styczeń 2011

dziwne te sukienki 7/10


olej tyskie, 26 Listopad 2011

fajna gra ale sukienki są trochę "dziwaczne"


dodaj komentarz