Ducklife

No i mała kaczuszka została sama. Mała, głodna, nieumiejąca jeszcze latać itd. Ocal jej życie ucząc ją stawiania kolejnych kroków. Naucz ją latać, pływać, biegać... No i nie zapomnij jej nakarmić, bo nici z waszych treningów i jej życia.

Na górze ekranu masz panel, w którym to widzisz wszystkie potrzebne ci informacje. W pierwszym boksie masz ilość energii kaczątka, które swoją drogą wygląda jak kurczak :P Obok jest boks, który pokazuje w jakim stopniu twoja kaczka potrafi już latać. Idąc niżej od lewej macie boks z umiejętnościami biegania kaczki, a obok boks z umiejętnościami pływania. Kiedy biały pasek w boksach stanie się żółty to będzie oznaczać, że nauczyliście kaczkę danej rzeczy. Teraz spójrzmy na trzecią kolumnę. Zaczynając od góry mamy uczestnictwo w wyścigu i tam możemy wybrać kilka opcji w zależności od tego jak czujemy się na siłach. Do biegania w wyścigu używamy strzałek. Jeśli twojej kaczce braknie energii przegrasz. Następnie macie trening biegania, potem latania, a na końcu pływania. W każdym z treningów do sterowania kaczką używacie strzałek. W kolumnie czwartej macie ikonkę z domkiem - jest to sklep, w którym możecie zakupić jedzonko dla kaczuszki oraz inne akcesoria, które ubarwią DuckLife. Poniżej ikonka z zębatką przeniesie was do opcji gry. No i na samym końcu w prawym górnym rogu macie wyświetla podpowiedzi, a poniżej macie przycisk wyłączający dźwięk w grze, a także statystyki. Jeśli chcecie dokarmić kurczaka klikacie kupkę z jedzeniem po prawej bądź lewej stronie ekranu. No to tyle tytułem opcji gry i sterowania :)

Mam nadzieję, że nie wydaje wam się to skomplikowane, gdyż DuckLife to naprawdę bardzo prosta gra, która jednakże potrafi wciągnąć gracza na długie godziny. Nie tak szybko twoja kaczka nauczy się wszystkich tych rzeczy, które powinna, a więc czeka się wiele miłych chwil przed monitorem i zabawy z nami. Jeśli będziecie mieć jakieś pytania to składajcie je w komentarzach - chętnie na nie odpowiem, oczywiście jeżeli będą mieć coś wspólnego z grą DuckLife :P

Myślę, że ta gra wam się spodoba i często będziecie wracać na nasz portal w poszukiwaniu kolejnych wirtualnych przygód, niekoniecznie z grą DuckLife. Czekam na opinie co do tejże gry przygodowej :) A teraz już życzę udanej zabawy i oby wasz kaczka nauczyła się wszystkiego, co jest zamierzeniem gry. Powodzenia !!! :)

komentarze

Patryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, 28 Marzec 2010

Cool gra I Łatwa!


szymon 24 zzzzzzzzzzzzzzzzzz, 29 Kwiecień 2010

hmmm... to nie możliwa,ale bardzo fajna ta gra i są takie cztery yyyyyyy opcje na życie i dzień


patka, 28 Lipiec 2010

świetna


natalia kurczak, 8 Luty 2012

super!!


Kamaa ; *, 17 Marzec 2012

Fajnaa ; ]


Ewka, 22 Lipiec 2012

Przeszłam wszystko za pierwszym razem bo miałam Energi 50(max) a tak to po 150(max)


Ewka, 22 Lipiec 2012

I dostałam koronę ;)


dodaj komentarz