Fart King Bros

Fart King Bros to gra przygodowa, która jest niezwykle wciągająca, która umożliwia grę multiplayer, czyli możesz grać w nią z przyjacielem, bratem, siostrą, itp. W grze tej za zadanie macie pozbieranie wszystkich totemów jakie znajdują się na planszy i umieszczeniu ich w świętym miejscu. Zadanie jest dość proste, ale przeszkód nie brakuje, a żyć w grze Fart King Bros masz tylko dwa. Do tego musisz sterować dwoma postaciami - dwoma braćmi Jack'iem oraz Tony'm. Bracia muszą ściśle ze sobą współpracować niezależnie od tego czy grasz sam/a czy z drugą osobą.

Fart King Bros to wieloplanszowa gra przygodowa więc na pewno nie będziecie się tutaj nudzić. W każdej z plansz czekają na ciebie nowe niespodzianki i czasem trzeba będzie wysilić szare komórki, by daną planszę przejść. Np. jednego bohatera trzeba będzie ustawić na przycisku a drugim bohaterem trzeba będzie wedrzeć się po totem, który gdzieś tam na planszy gry Fart King Bros został uwięziony.

Gra przygodowa Fart King Bros nie ma zbyt wielu opcji, ale warto zapamiętać, że w lewym górnym rogu gry Fart King Bros macie podaną ilość żyć, a w lewym dolnym rogu zaś znajdziecie wyłącznik dźwięku. Po prawej stronie na dole znajdziecie przycisk BACK, który oznacza powrót do mapki, gdzie będziecie mogli wybrać planszę, w którą chcecie zagrać w danym momencie.

Najważniejsze jednak podczas gry Fart King Bros jest sterowanie postaciami. Pierwszą postacią sterujecie za pomocą strzałki lewo i prawo, a na strzałce w górę wznosicie się w powietrze, a drugą postacią sterujecie na klawiszach A i D, wznosząc się na W. Jeśli chodzi o wznoszenie to warto pamiętać, że bohaterzy wznoszą się tylko na określoną wysokość, a nie na dowolną, czasem więc trzeba nieco pokombinować gdy do celu jest wysoko.

To już chyba wszystko jeśli chodzi o grę Fart King Bros. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu. Moim zdaniem jest to fantastyczna gra przygodowa, w którą może grać każdy bez względu na wiek czy płeć. Dodatkowo Fart King Bros to gra dwuosobowa dzięki czemu można się jeszcze lepiej bawić. Polecam wszystkim nasze gry przygodowe, a w szczególności grę Fart King Bros.

Powodzenia!!!

komentarze

robert, 1 Marzec 2012

to gra jest trohe fajna bo jest na 2 osoby i nie jest na czas.


GOŚĆ, 15 Sierpień 2012

GRA JEST BARDZO FAJNA I POLECAM JĄ


dodaj komentarz