Finger Balance

Gry zręcznościowe to jedne z najbardziej popularnych gier online. Jeśli lubicie tego typu gry to na pewno spodoba wam się gra Finger Balance. Finger Balance to zabawna gra zręcznościowa, przy której na pewno nie będziecie się nudzić. W tej grze musicie utrzymać zabawnego kostka w powietrzu - dozwolone jest jego podrzucanie i balansowanie nim na palcu, ale kiedy spadnie on na ziemię to wasza gra dobiega końca.

Może się wydawać, że nie ma nic trudnego w grze Finger Balance, ale jak sami zobaczycie balansowanie na jednym palcu nie jest wcale takie proste. Ponadto na planszy pojawiają się różne bonusy - jedne są nam pomocne, inne utrudniają nam grę. Które są które? Tego się nie da określić, to zawsze jest niespodzianką, która dodaje grze Finger Balance pikanterii i sprawia, że jest ona jeszcze bardziej fascynująca.Finger Balance to gra dla każdego - zarówno dla dużego jak i małego fana gier online. Jeśli lubicie gry zręcznościowe to koniecznie musicie zagrać w Finger Balance - dziś jest to jedna z bardziej popularnych gier w sieci. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Już dziś zagrajcie w grę Finger Balance zupełnie za darmo i dołączcie do grona jej fanów.

Finger Balance nie wymaga od ciebie znajomości skomplikowanych zasad - masz nie spuścić kostka na ziemię, a jak tego dokonasz to już twoja w tym głowa. Jedyne co ci potrzebne do gry to myszka - zadbajcie o to, aby była ona sprawna, bo jeden mały błąd może cię kosztować przegraną. Warto jeszcze wspomnieć, że w lewym górnym rogu znajdziecie wyłącznik dźwięków, a w prawym ilość zdobytych punktów. Aby rozpocząć grę wystarczy kliknąć w dowolnym miejscu na planszy, aby włączyć pauzę również wystarczy gdzieś kliknąć na planszy.

Finger Balance już czeka na ciebie - łap myszkę i graj razem z nami. Jestem pewna, że ta gra zręcznościowa przypadnie ci do gustu i będziesz się znakomicie bawić na naszym portalu. Finger Balance to niepowtarzalna gra dla dużych i małych fanów naszego portalu. Nie czekaj ani chwili dłużej tylko baw się z nami. Powodzenia!!!

dodaj komentarz