Fireman Tricks

Jeżeli lubicie gry zręcznościowe to bez wątpienia przypadnie wam do gustu gra Fireman Tricks. W grze tej wcielacie się w postać dość nietypowego strażaka, bo jest nim ptaszyna, która bardzo, ale to bardzo pragnie pomagać przy pożarach, tak jak już we wstępie wspomniałam. Wy też marzycie by być strażakami? Jeśli tak to gra Fireman Tricks jest przeznaczona własnie dla was, co wy na to?

W grze Fireman Tricks macie do przejścia kilkanaście plansz, więc nudzić się nie będziecie. W każdej z plansz gry Fireman Tricks macie za zadanie zgasić wszystkie płomienie. Trudnością jest tutaj to, że macie ograniczoną ilość kropel, które swoją drogą musicie wpierw zebrać z deszczowych chmur. Jak? To proste - wystarczy że najedziecie na chmurkę a ona da wam kropelki - poruszacie się za pomocą strzałek, jeśli chcecie ugasić płomienie klikacie spację i kropelka z wiaderka spada na ziemię.

Zadanie w grze Fireman Tricks wydaje się być bardzo proste, jednak sami zauważycie, że z biegiem plansz robi się trudniej, bo po pierwsze będzie więcej płomieni do gaszenia a po drugie będą one w bardziej niedostępnych miejscach. Wierzę jednak, że dacie sobie radę i uda wam się przejść bez problemu całą grę Fireman Tricks.

Jeśli chodzi o opcje to w grze Fireman Tricks nie ma ich wiele. W lewym górnym rogu ekranu znajdziecie informację, że wciskając R zaczniecie misję od początku oraz znajdziecie tam numer poziomu, w który gracie i ile wam ich jeszcze pozostało do końca. W prawym górnym rogu ekranu gry Fireman Tricks macie podane punkty, których im dłużej gracie tym na waszym koncie jest mniej. Sama gra Fireman Tricks nie jest jednak ograniczona czasowo.

Jak wam się podoba gra Fireman Tricks? Czekam na wasze komentarze. Pochwalcie się również jaką ilośc punktów udało wam się zdobyć i ile przeszliście plansz. Życzę udanej zabawy!!!

komentarze

elwina, 2 Maj 2012

fajna gra polecam


Mariusz Michura, 22 Maj 2012

fajer


dodaj komentarz