FishBall

"Wszystkie rybki śpią w jeziorze... " Hehe nie ma to jak jakaś stara biesiadna piosenka :P Witam wszystkich wielbicieli gier online, a szczególnie wielbicieli gier zręcznościowych. Jak już napisałam sezon wędkarski się zbliża, ale kiedy nadejdzie to nie wiadomo, bo zima ciągle trzyma : ) Tymczasem możecie pograć w całkiem niezłą grę zręcznościowa FISHBALL, w której to musicie oczyścić zbiornik wodny z rybek. Jak? A to niby prosta sprawa. Macie do dyspozycji piłeczkę i kręcąc zbiornikiem nakierowujecie ją na ryby. Proste, co nie? Jednak to tylko pozory :) Sprawdźcie sami ;)

Na planszy macie głębie morską tudzież jakąś inną wodę, kilka rybek w oddzielonym od reszty toni zbiorniku, piłkę, która również znajduje się w zbiorniku oraz inne żyjątka, które ułatwiają/utrudniają ci grę ( nieodpowiednie skreślić :P ). Obracając zbiornikiem musisz nakierować tak piłkę, aby wpadła na jakąś rybę. Kiedy tak się stanie z ryby zostają tylko ości i znika ona z planszy. Nie, nie, nie liczcie na jakieś odjechane, wypasione efekty związane z "śmiercią" ryby :P No, więc tak jak wspomniałam musicie kręcić zbiornikiem, odbywa się to za pomocą myszki. No i niby proste - przecież obkręcę i bum trafię rybkę :P No, ale sprawa nie wygląda tak prosto, gdyż ryby te są naprawdę inteligentnymi stworzonkami i jeśli wyczują nawet niewielki ruch zbiornika mykają w inną stronę. Musisz być sprytny/a i przewidzieć ich ruch inaczej czekają cię dluuuuuuuugie godziny spędzone przy jednej planszy. Można też liczyć na szczęście tudzież na przypadek jak zwał tak zwał - może akurat odbijesz się od przepływającej ośmiornicy i wpadniesz na rybę :P Każdy ma swoją metodę.

Ta gra zręcznościowa nie jest ograniczona czasem, a więc nie musisz się spieszyć i na spokojnie możesz obmyślić najlepszą dla siebie taktykę. Po prawej stronie masz panel, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje i potrzebne przyciski. Zaczynając od góry masz level, w który aktualnie grasz. Następnie widzisz ilość punktów, a niżej ilość dostępnych piłek, bo może się tak zdarzyć, że w niektórych planszach wypadną one poza zbiornik lub stanie się im inna szkoda. Jeszcze niżej macie przycisk PAUSE, który włącza pauzę, a niżej przejście do menu i zobaczenie strony twórcy. Na samym dole macie przycisk z głośnikiem za pomocą, którego możecie wyjść z gry.

Mam nadzieję, że gra nie sprawi wam żadnego problemu i z łatwością przejdziecie przez wszystkie misje. Mam również nadzieję, że będziecie się przy tym świetnie bawić, gdyż to naprawdę całkiem niezła gra zręcznościowa, no i nadaje się zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli gier online. A teraz już nie przynudzam :P Życzę wszystkim wspaniałej zabawy i powodzenia w grze FISHBALL :)

dodaj komentarz