Fodder 2

Każdy kto lubi gry zręcznościowe powinien się teraz skupić i zagrać z nami w grę Fodder 2. Fodder 2 to bardzo fajna gra zręcznościowa, przy której można się znakomicie bawić i relaksować. Do tego macie na czym zawiesić oko, gdyż gra Fodder 2 cechuje się wyśmienitą grafiką.

Zadanie w grze Fodder 2 jest bardzo proste - musicie nakarmić wszystkie zwierzęta na planszy - na początku będzie jedno, ale z czasem zrobi się trudniej. Pamiętajcie, że nie każde zwierzątko je to samo, więc musicie wybrać banany, marchewkę lub rybę - nie pomylcie się! Jedzenie wybieracie za pomocą myszki z panelu u dołu ekranu (jedzenie jest na dole po lewej). Z innych opcji jakie znajdziecie na dole ekranu wymienić można (od prawego rogu): wyłącznik dźwięku, stronę autora, spis plansz, reset misji oraz numer planszy, w którą gracie.

Jeżeli chodzi o sterowanie to w grze Fodder 2 odbywa się ono za pomocą myszki - to za jej pomocą strzelacie jedzeniem z armatki. Gra Fodder 2 nieco przypomina pryskające kulki, więc jeśli lubicie ten typ gry to na pewno będziecie się z nami świetnie bawić.

Do przejścia w grze Fodder 2 macie kilkanaście fajnych plansz, więc nie traćcie czasu tylko grajcie razem z nami. Poniżej zamieszczamy również filmik do gry Fodder 2, na którym pokazane jest jak przejść skutecznie kolejne plansze. Obiecajcie jednak, że z filmu skorzystacie dopiero w krytycznej sytuacji, okej? Obiecujecie?

Trzymam was za słowo, a teraz jazda do zabawy - życzę powodzenia!!!dodaj komentarz