Fragile

W grze Fragile jak wcześniej było wspomniane musisz przełożyć wszystkie przesyłki w jedno miejsce, co bardzo zbliża grę Fragile to gry Assembler, w której trzeba było przekładać skrzynki w specjalnie wyznaczone zielone pole. W grzeFragile dodatkowo trzeba uważać, aby nie stłuc przesyłki, bo wtedy trzeba będzie rozpoczynać misję od nowa.  Sterowanie w grze Fragileodbywa się za pomocą poruszania specjalnym urządzeniem z hakiem, który umieszczony jest na linie przymocowanej u góry planszy. Sterować nim możecie za pomocą myszki lub strzałek, w zależności od opcji, którą zaznaczycie na początku gry. Moim zdaniem sterowanie myszką w grze Fragile jest wygodniejsze, jednak wy sami możecie zdecydować, co wam lepiej pasuje. Wybierając myszkę sterowanie odbywa się tak, że poruszając myszką prawo-lewo-góra-dół poruszacie tak hakiem, a wciskając jej lewy przycisk łapiecie przesyłkę na hak. Jeśli wybieracie strzałki to za ich pomocą poruszacie hakiem w odpowiednie ich kierunki, a na spacji łapiecie przesyłkę. 

W grze Fragile macie do przejścia wiele plansz, które są bardzo interesujące. Podczas przechodzenia tych plansz możecie śledzić takie opcje jak (zaczynając od lewego górnego rogu): level, w który gracie, ilość przyczepień hakiem, bonus, który zmniejsza się im dłużej gracie, strona autora gry, powtórzenie misji od początku, przejście do MENU gryFragile oraz wyłącznik dźwięków. 

To tyle jeśli chodzi o opcje i zasady gry w Fragile. Jest to naprawdę znakomita gra zręcznościowa, która wciąga tak jak kultowy Assembler. Jeśli, więc jesteście jego fanami to koniecznie musicie zagrać również w grę Fragile. Jest to godna uwagi gra online, w którą powinni zagrać i mali i duzi fani naszego portalu. 

Życzę udanej zabawy z grą Fragile!!!

komentarze

., 4 Styczeń 2012

długo się ładuje może fajna ?


???, 27 Sierpień 2012

fajne ale trudne;)


dodaj komentarz