Future Buddy

Future Buddy to bardzo fajna gra logiczna, w której musicie niebieskiego stworka lub stworki - zależy od planszy - wrzucić w elektryczne pudełeczko umieszczone gdzieś na planszy. Zadanie jest proste, jednak zwróćcie uwagę na to, że jednym sposobem na poruszanie się w grze Future Buddy jest wieszanie i gibanie się na linach, które musicie mocować do specjalnych punktów na planszy, innych stworków lub przedmiotów.

Jeżeli kiedykolwiek graliście w grę Cut the Robe to właśnie gra Future Buddy bazuje na tych samych zasadach. Podobnie w grze Future Buddy macie wiele różnych plansz do przejścia, a każda z nich jest oczywiście inna, więc nuda was nie dopadnie. Do gry w Future Buddy potrzebna wam jest jedynie myszka, więc jeśli macie ją sprawną to nie powinniście mieć problemów z przejściem gry Future Buddy.

Gra logiczna Future Buddy to gra dla każdego bez wyjątku na wiek czy płeć. Przy tej grze każdy może się znakomicie bawić. Future Buddy to naprawdę świetna i prosta gra logiczna, choć będą i takie plansze, w którym naprawdę sporo trzeba będzie się nakombinować. Wiem jednak, że niezależnie od trudności wy i tak sobie poradzicie :)

Jeżeli chodzi o opcje dostępne w grze Future Buddy to w prawym górnym rogu ekranu tej gry logicznej macie: pomoc, pauzę, restart planszy oraz wyłącznik dźwięków. W lewym górnym rogu ta gra logiczna ma natomiast ilość gwiazdek, którą udało wam się zebrać w danej planszy. Zaś w prawym dolnym rogu gry Future Buddy macie numer planszy, w którą gracie.

To już chyba wszystko jeśli chodzi o grę Future Buddy. Na koniec jeszcze dodam, że poniżej zamieszczam filmik, na którym pokazane jest jak przejść wszystkie dostępne w grze Future Buddy plansze. Powodzenia!!!

dodaj komentarz