GemClix Blitz+

Jeśli lubicie gry diamenty to mam dla was bardzo fajną grę tego typu,a jest to GemClix Blitz+. GemClix Blitz+ to gra diamenty, gra logiczna, w której masz do przejścia kilkanaście bardzo fajnych i szybkich etapów. Gra diamenty GemClix Blitz+ polega na usuwaniu z planszy diamentów poprzez jak najszybsze klikanie na nich za pomocą myszki. Pamiętajcie jednak, że aby usunąć diamenty obok siebie muszą znajdować się co najmniej 3 identycznego koloru.

Gra diamenty GemClix Blitz+ toczy się dość szybko, gdyż diamenty opadają na dół planszy w zaskakującym tempie, które wzrasta z każdą kolejną planszą. Tak, więc przydają się tu również zręczne palce, bo jeśli nie będziecie szybko usuwać diamentów i plansza się zapełni to niestety wasza gra dobiegnie końca.

Gra diamenty GemClix Blitz+ nie jest trudna, ale trzeba trochę poćwiczyć zanim dojdzie się do takiej wprawy by od razu przejść wszystkie jej etapy. Do kolejnych etapów gry diamenty GemClix Blitz+ przechodzi się po zdobyciu określonej ilości punktów, a co piąty poziom czeka na was niespodzianka, w postaci bonusowego levelu, w którym możecie zdobyć bardzo dużo punktów, a jedyne co musicie zrobić to jak najszybciej klikać na latających po planszy diamentach.

Warto jeszcze wspomnieć o opcjach dostępnych w grze GemClix Blitz+. A więc na górze po lewej stronie ekranu tej gry diamenty macie tablicę ze zdobytymi w grze punktami, a tuż pod nią kolejną tabliczkę, na której znajduje się numer levelu, w który gracie. W prawym górnym rogu znajdziecie dwie ikonki - służą one do wyłączania dźwięków i muzyki w tle gry GemClix Blitz+. Po prawej stronie ekranu widzicie również kolumnę z małymi kwadratami. W tych kwadratach umieszczane są co jakiś czas bonusy tj. bomby, dzięki którym szybciej można usunąć diamenty z planszy. Poza bombami mamy tam też kostki z różnymi strzałkami - kierunek strzałek sugeruje nam w jaki sposób zostaną usunięte diamenty. Bonusy, które widzicie w panelu po prawej wystarczy przenieść za pomocą myszki na planszę. Tego typu bonusy można również od czasu do czasu znaleźć na planszy pomiędzy diamentami.

To już w zasadzie tyle jeśli chodzi o opcje i zasady gry diamenty GemClix Blitz+. Mam nadzieję, że lubicie gry diamenty, a gra GemClix Blitz+ przypadnie wam do gustu i chętnie do nas jeszcze powrócicie, a także polecicie nas swoim znajomym. Polecamy również inne nasze gry darmowe. Życzę udanej zabawy!!!

komentarze

Smyrni, 20 Styczeń 2012

czadowa gra @%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%


dodaj komentarz