Gibbets 3

Gibbets 3 to już trzecia część tej kultowej gry w wisielca. Wcielacie się w postać dzielnego rycerza, który niczym Robin Hood ratuje biedne osoby przed śmiercią. W grze Gibbets 3 ratować trzeba wisielców, którym zostało zaledwie parę minut życia. Musicie się pospieszyć, ale uważajcie by przypadkiem takiego wisielca nie dobić poprzez zastrzelenie go strzałą.

W grze Gibbets 3 do przejścia macie kilkanaście bardzo fajnych plansz. Każda plansza jest inna i w każdej będziecie się musieć troszkę nagłówkować, bo nie zawsze będzie ona bardzo prosta do przejścia. Poza wisielcami, w których liny strzelać musicie na planszy będzie można znaleźć różne inne elementy - niektóre są pomocne, inne utrudniają grę. Każdy bonus na planszy będzie w jakiś sposób omówiony jak się pojawi w grze, dlatego też z pewnością każdy załapie o co z nim chodzi.

W grze Gibbets 3 sterowanie odbywa się za pomocą myszki - ustawiacie ją na strzale, klikacie, obracacie przytrzymując wciśnięty przycisk myszki, strzelacie puszczając go. Pamiętajcie, że w każdej planszy gry Gibbets 3 ilość strzał jest ograniczona! Ilość dostępnych strzał znajdziecie u góry na środków ekranu. U góry ekranu znajdziecie również pozostałe opcje. Po lewej macie: menu oraz ilość zdobytych w grze Gibbets 3 punktów, a po prawej macie: wyłącznik dźwięków oraz muzyki, a także restart, czyli rozpoczęcie danej planszy od nowa.

Gibbets 3 to gra logiczna, a więc trzeba będzie w niej nieco pomyśleć. Jest to gra miejscami prosta a miejscami trudna. Wierzę jednak, że jeśli się postaracie to każdemu z was uda się przejść tę grę. A jeśli będziecie mieć jakieś problemy to możecie skorzystać z filmu poniżej.I jak pomocne? Mam nadzieję, że tak i że będziecie się z nami znakomicie bawić. Jeśli już przejdziecie wszystkie plansze w grze Gibbets 3 to możecie zbudować własne wybierając z menu początkowego ostatnią opcję - level editor. Tam po lewej macie strzałeczkę pod którą zawarte są wszystkie kolejne elementy, które można ustawiać na planszy, a pod strzałeczką po prawej możecie te elementy obracać. U góry ekranu zaczynając od lewej macie: menu, wczytanie utworzonej planszy, zapisanie planszy, skasowanie elementu, wyczyszczenie całej planszy, podzielenie się planszą ze znajomym, wyłączanie dźwięków i muzyki w grze Gibbets 3 oraz testowanie nowo utworzonej planszy. Fajnie? Pewnie, że fajnie - kto by nie chciał sam zbudować jakieś fantastycznej planszy : )

Grajcie w Gibbets 3 i bawcie się znakomicie. Starajcie się również zbierać jak najwięcej punktów by zając wysoką lokatę na liście graczy. Listę zamieszczam poniżej - na którym miejscu jesteście? Zapraszam do zabawy!!!komentarze

Jacen22, 3 Marzec 2012

Ja w 23 poziomie mialem 2 cambo :)


dodaj komentarz