Golden Bell Quest

Golden Bell Quest to gra przygodowa, która trochę przypomina gry mario. W tej grze przygodowej wcielamy się w postać marynarza i uczestniczymy w wyścigu, gdzie rywalami są nasi koledzy z pokładu. Gra jest dość fajna, ale jest tylko jedno życie, więc wystarczy popełnić mały błąd a naszym oczom ukaże się GAME OVER. No a droga nie jest prosta - na przeszkodzie staje nam wiele rzeczy.

Teraz trochę o sterowaniu:
Na samym początku po wybraniu planszy pokazuje się etykietka, gdzie możecie wybrać rodzaj sterowania. Są dwa rodzaje - jeden używając myszki i drugi używając klawiatury. Wybierając sposób numer jeden to przesunięcie myszki oznacza przesunięcie naszego człowieczka. Wciśnięcie lewego przycisku myszy to skok, a przytrzymanie go to wysoki skok. Decydując się na wybranie klawiatury to ludzikiem przesuwamy się na strzałkach lewo - prawo, górna strzałka to skok, przytrzymanie górnej strzałki to wysoki skok.

To tyle co trzeba wiedzieć o sterowaniu. Jak już mówiłam w grze jest tylko jedno życie, a więc trzeba uważać, a nie skupiać się tylko na rywalizacji. W grze należy uderzać w dzwonki - nie zapominajcie o tym. Każde uderzenie to jak zaliczenie pewnego etapu wyścigu. Ilość uderzeń dzwonka można podejrzeć w prawym, górnym rogu. W lewym górnym rogu zaś możecie podejrzeć ilość zdobytych punków i czas, który upłynął od rozpoczęcia. Nie martwcie się, czas tu nie odgrywa zbyt wielkiej roli. Mówiąc szczerze jak dla mnie ta gra nie należy do najprostszych. Długo musiałam się namęczyć, aby przejść do drugiego etapu. Jednak można się świetnie bawić grając w tę grę. Poćwiczyć także zręczność, bo wykonanie w tej grze przygodowej niektórych skoków, to nie lada wyczyn. Zresztą sami sprawdzicie. Czekam na wasze opinie w komentarzach :)

Mam nadzieję, że spodoba wam się ta gra przygodowa. Jeśli tylko opanujecie skakanie, to pójdzie wam z górki. Testowała - wiem co mówię. A teraz już zapraszam serdecznie do zabawy. Trzymam za was wszystkich kciuki i życzę powodzenia :)

komentarze

szymon24zzzzzzzzzzzzzzzz, 19 Kwiecień 2010

ja lubie gre z tymi ludzikami.trzeba na tym polegac rozne zasady gry i trzeba nabrac energii,zeby biegac


OLA, 19 Luty 2012

TA gra jest fajna


robert, 2 Marzec 2012

ta gra jest super kto w nią niegra nieh żałuje a ja w nią gram i nieżałuje.


dodaj komentarz