Goldsweeper

Saper to już klasyka gier logicznych. Sapera zna każdy, chociażby z wersji windowsowej, ale nie każdy zna grę Goldsweeper, która opiera się na tych samych zasadach co klasyczny saper, ale ma kilka unowocześnień i zdecydowanie lepszą grafikę. W grze Goldsweeper macie do wyboru nie tylko poziom trudności gry, ale również przeciwnika, którym może być komputer, bądź druga osoba - co jest nowością, bo w klasyczną grę saper grało się w pojedynkę. Gra we dwoje jest znacznie bardziej ekscytująca, bo gramy o zwycięstwo.

Goldsweeper to znakomita gra logiczna i moim zdaniem dużo lepsza niż klasyczna gra saper i nie chodzi tylko o grafikę, ale mamy tu nieco więcej niespodzianek. W grze Goldsweeper jest nieco inaczej niż w klasycznym saperze, bo tu nie unikamy pól, w których może się coś znajdować, a właśnie to je odkrywamy by dostać punkty, choć należy unikać czaszek, za które odejmowane są punkty. Poza tym zasady są takie same - numerki na kratka pokazują ile przedmiotów ma się znajdować obok danej kratki.

Goldsweeper różni się od klasycznego sapera, ale jest naprawdę znakomity. Podczas gry warto spojrzeć w prawy górny róg ekranu, gdzie macie pokazane ile skrzynek ze złotem, diamentów i czaszek pozostało jeszcze na planszy. W lewym dolnym rogu ekranu możecie zobaczyć waszą postać i ilość zdobytych punktów, a w prawym dolnym rogu postać przeciwnika. Na dole po prawej znajdziecie również ikonę głośnika za pomocą, której możecie wyłączyć dźwięki w grze oraz ikonę wyjścia z gry Goldsweeper.

Jeśli lubicie grę saper, jeśli lubicie gry logiczne to zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami. Goldsweeper to znakomita gra, w którą koniecznie musicie zagrać razem z nami. Dostarcza ona wiele fantastycznej zabawy i można się przy niej zrelaksować. Gra Goldsweeper jest idealną propozycją zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Polecam również gorąco inne nasze gry darmowe, zamieszczone na naszym portalu. U nas znajdziecie całe mnóstwo gier i to nie tylko logicznych. Zagrajcie w gry diamenty, kulki oraz gry mario, a także jeszcze inne nasze propozycje. U nas znajdziecie tylko najlepsze gry darmowe, czego przykładem jest gra Goldsweeper. Polecam gorąco nasze gry każdemu kto ma wolną chwilę i zajrzał na nasz portal.

Życzę wspaniałej przygody wszystkim poszukiwaczom skarbów. Powodzenia!!!

dodaj komentarz