Goodgame Farmer

Marzyłaś / marzyłeś kiedyś o tym by zostać farmerem? By mieć własną hodowlę zwierząt, duży warzywniak i ogromny sad? Teraz możesz spróbować swoich sił w grze Goodgame Farmer. Gra ma świetną grafikę i wiele funkcjonalności, które niczym nie ustępują grą takim jak Farmerama, Wolni Farmerzy czy facebookowe FarmVille, które przyciągnęło tysiące fanów. Gra Goodgame Farmer umożliwia granie po uprzedniej rejestracji, co daje możliwość zapisu gry, ale można też wypróbować grę bez rejestrowania się. Gra jest naprawdę znakomita :)

Goodgame Farmer to gra, która przenosi Cię na wirtualną farmę, na której możesz uprawiać swoje roślinki, a także hodować zwierzęta. W grze są takie opcje jak sklep oraz rynek, na którym spotkasz innych graczy. Gra Goodgame Farmer to gra multiplayer, w której możesz kontaktować się na chat'cie z innymi graczami. Należy jednak pamiętać o tym, że nie wszystkie opcje dostępne są dla graczy, którzy się nie zarejestrowali. Poza sklepem i rynkiem są jeszcze takie opcje jak zadania, odznaczenia, możliwość budowania pól, robienia zdjęć, przyspieszania gry, czy wykorzystywania pojazdów. Można też zaprosić do gry swoich znajomych. Nie zabrakło również przycisków umożliwiających wyłączenie dźwięku, wysyłania wiadomości do innych graczy, pomocy, trybu pełnoekranowego itd. Opcji jest tu bardzo dużo i nie sposób ich wszystkich opisać w kilku zdaniach. Trzeba zagrać by poznać je wszystkie :) Może jeszcze słów kilka o sterowaniu - wszystkie akcje wykonuje się przy pomocy myszki.

Goodgame Farmer to gra multiplayer nie tylko dla małych farmerów i farmerek, ale również i dla dorosłych. Można się przy niej świetnie zrelaksować i stracić również poczucie czasu. To jest jak z grą The Sims - wcielasz się w życie bohatera, wkraczasz w jego świat i to co jest w rzeczywistości znika za mgłą. Grając w grę Goodgame Farmer można poczuć się tak samo, tym bardziej, że umożliwiony jest tu kontakt z innymi graczami. To jest opcja lepsza aniżeli m.in. w grze Farmerama.

Mam nadzieję, że gra Goodgame Farmer przypadnie wam do gustu i będziecie często powracać do nas, aby w nią zagrać. Gra ma świetną grafikę - twórcy gry naprawdę się postarali. Myślę, że warto w nią zagrać choć raz. Niczym nie ustępuje lubianym grą farmerskim takim jak Farmerama czy Wolni Farmerzy. To już nie przedłużam - myszki w dłoń i rozwijajcie swoją farmę w grze Goodgame Farmer. Zdajcie relacje w komentarzach jak wam się powodzi :) Udanej zabawy !!!

komentarze

mimi, 1 Sierpień 2012

zarąbista


paweł, 22 Sierpień 2012

super gra


Paweł F, 22 Sierpień 2012

super gra


weronika, 8 Lipiec 2013

fajna


Tomek, 6 Październik 2013

Fajna:PPPP


bartek n, 19 Październik 2013

fajne


dodaj komentarz