Gorączka złota

Gorączka złota szaleje. Wciel się w rolę poszukiwacza złota i zaskocz wszystkich :)

Gorączka złota - to świetna gra przygodowa dla dużych i małych wielbicieli gier komputerowych. Celem gry jest uzbieranie wymaganej ilości pieniędzy. Z każdym etapem gry wymagana suma się zwiększa. Na początku mamy do wydobycia tylko złoto - im większy samorodek tym więcej pieniędzy jest warty. W kolejnych etapach pojawiają się już samorodki srebra, a także inne kamienie tj. rubiny czy szmaragdy. Od czasu do czasu pojawiają się także worki ze złotem czy też skrzynie pełne skarbów. Wszystko to ma jakąś tam wartość - mniejszą bądź większą, która zasili wasze konto. W grze jest ograniczony czas - na każdy etap gry masz minutę, po jej upływie masz drugą szansę, ale tylko jedną. Jeśli za drugim razem zabraknie ci czasu to gra dobiega końca.

W grze sterujemy wózkiem, w którym siedzi nasz poszukiwacz złota z kilofem w ręku. Wózkiem można przesuwać się na prawo i lewo, używając do tego strzałek -> lewa strzałka - wózek w lewo; prawa strzałka - wózek z prawo. Jeśli chcemy opuścić kilof w celu wydobycia złota czy innego kamienia - wciskamy strzałkę w dół. Pamiętajcie, że nie sterujecie kilofem, on sam się kręci, wy tylko musicie wyczuć moment i w danej chwili go opuścić. W zależności od tego jaki traficie kamień ( duży czy małe ) wyciąganie go potrwa dłużej bądź krócej. Może też się zdarzyć, że nic nie złapiecie, a wtedy tracicie cenny czas. Do dyspozycji macie także dynamit - aby go użyć wciskacie strzałkę w górę. Oczywiście poleci on w tym kierunku, w którym nastawiony jest kilof, a więc należy dobrze celować. Po każdej wygranej misji możecie wybrać się na zakupy i za zebrane pieniądze kupić np. dodatkowy czas, więcej dynamitu, celownik i inne. Moja jednak rada jest taka, żeby oszczędzać, gdyż jeśli macie dużo monet na koncie to w kolejnym etapie one tam pozostają i wystarczy dozbierać tyle, ile brakuje do wyznaczonej kwoty. Czasem może się okazać, że możesz podejść na ludzie, bo już masz wyznaczoną ilość pieniędzy. No, ale taktykę każdy ma swoją - moja była właśnie taka :)

Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić w roli poszukiwacza skarbów i dacie się ponieść Gorączce złota. Gwarantuję, że jest to świetna gra przygodowa, przy której nie będziecie nudzić. Z pewnością też dostarczy wam wielu emocji. Pokaż innym jaki z ciebie poszukiwacz i ile monet znalazło się na twoim koncie. Życzę wspaniałej przygody i powodzenia :)

komentarze

Milagros, 9 Luty 2010

Świetna - przeszłam całą - polecam :)


dzidzia 4000, 10 Luty 2010

taka se


3, 10 Luty 2010

taka se


kris10005, 28 Marzec 2010

Ujdzi nawet zabija czas


roebrt, 2 Marzec 2012

fajnie że morzna sobie stworzyć hłopka ale gdy minie czas to ja mam nie fszystko zebrane i czas w gra to dlamnie minus bo nie moge sie skupic tak ja w tej grze.


dodaj komentarz