Gra diamenty Dream Stone

Gry logiczne takie jak Gra diamenty Dream Stone cieszą się waszym dużym zainteresowaniem. Gry diamenty to jeden z tych typów gier, który potrafi przyciągnąć człowieka przed monitor na długie, długie godziny. Gry diamenty mają w sobie to, że dostarczają nie tylko wspaniałej zabawy, ale również i ćwiczą szare komórki - w końcu od tego mamy gry logiczne. 

Gra diamenty Dream Stone to zabawa dla każdego niezależnie od wieku. W tej grze logicznej wcielacie się w postać dzielnego rycerza, który poszukuje czegoś cenniejszego niż diamenty, czego? To zobaczycie przechodzą wszystkie planszy w Gra diamenty Dream Stone. Rycerze przemierza świat wzdłuż i wszerz, przechodząc kolejne misje, w każdej zaś misji musi usunąć z planszy określoną ilość diamentów - ilość tę można zobaczyć w prawym górnym rogu. Można również śledzić pasek postępu pod numerem levelu na środku u góry ekranu. 

Diamenty w każdej planszy usuwać można tylko poprzez przeciągnięcie po nich myszy od pierwszego wybranego do ostatniego z danego koloru, który się z nim łączy. Aby usunąć diamenty z planszy trzeba tak połączyć co najmniej 3 jednakowego koloru. Do łączenia diamentów używamy oczywiście myszki. To chyba już jasne. Zdarza się jednak sytuacja, że już nic nie da się zrobić - żadne diamenty nie chcą się połączyć. Wtedy można wykorzystać bonusy dostępne po lewej tuż obok zbioru diamentów. Mamy tam bomby oraz przemieszanie. Możemy je spokojnie w Gra diamenty Dream Stone wykorzystać jednak należy pamiętać, że mamy ich ograniczoną ilość. 

Z istotniejszych opcji warto jeszcze zapamiętać, że w lewym górnym rogu od lewej mamy: wyłącznik dźwięku oraz pauzę. Warto również zwrócić uwagę na to, że czasem na planszy pojawiają się diamenty z cyferkami. Zebranie takich diamentów powoduje, że trafiają one do kieliszka, który znajduje się na dole ekranu po prawej stronie. Klikając na danym diamencie w kieliszku uruchomimy bonus w nim zawarty. Jaki to bonus? Magiczny - a więcej dowiecie się jak sami sprawdzicie. 

Co jeszcze warto dodać? Hmmmm.... może tyle, że każda plansza w Gra diamenty Dream Stone jest ograniczona czasowo, a pasek czasu zobaczyć możecie po lewej stronie gry. Czasem jednak nie należy w Gra diamenty Dream Stone się przejmować, bo po każdym usunięciu diamentów z planszy czasu nam przybywa. Tak, więc ostatecznie mamy go na tyle dużo, aby bez problemu przejść każdą planszę w Gra diamenty Dream Stone. 

To by było już wszystko. Mam nadzieję, że Gra diamenty Dream Stone nie sprawi wam żadnych trudności i będziecie się przy niej znakomicie bawić. Polecam gorąco również inne gry online, jakie można znaleźć na naszym portalu. Powodzenia!!!

komentarze

ona1, 6 Kwiecień 2012

fajna gra


dodaj komentarz