Gra diamenty

Diamentowa gorączka owładnęłam już niejedną kobietę, a przy okazji i niejednego mężczyznę. Kobiety uwielbiają tego typu świecidełka, mężczyźni mniej, bo nadwyrężają one ich portfel, ale czego to nie robi się dla wybranki serca... Tu diamenty nie będą was nic kosztować - Gra diamenty jest zupełnie za darmo dostępna na naszym portalu i możecie w nią grać tak długo jak tylko zechcecie.

Gra diamenty to bardzo przyjemna i kolorowa gra logiczna, w której musicie połączyć ze sobą w pary diamenty. Łączy się je klikając na jednym diamencie a następnie na drugim o identycznym kształcie oraz kolorze. Tak połączona ze sobą para diamentów zostaje usuwana z planszy. Trzeba jednak pamiętać przy łączeniu diamentów, że musi być do nich dostęp, czyli nie mogą być ograniczone przez inne diamenty. Kiedy usuniecie wszystkie diamenty do przechodzicie do kolejnego etapu gry. Gra diamenty, którą mam wam okazję właśnie przedstawić charakteryzuje się świetną grafiką, co sprawia, że gra jest jeszcze bardziej przyjemna. Świetna grafika dopełniona jest również niedrażniącym dźwiękiem - muzyczka w tle jest bardzo relaksująca, a jeśli komuś wyda się jednak drażniąca to może ją wyłączyć klikając na nutkę w prawym górnym rogu ekranu.

Skoro jesteśmy przy opcjach Gra diamenty to idąc w lewo od ikonki z nutką macie przycisk RESTART, który pozwala wam na rozpoczęcie gry od nowa. Dalej macie przyciski PAUSE, który to włącza pauzę oraz HINT, czyli podpowiedź. W lewym górnym rogu możecie zobaczyć ilość zdobytych punktów oraz level, w który gracie. Cała Gra diamenty jest ograniczona czasowo, a więc jest to malusie utrudnienie. Czasu jednak jest na tyle dużo, że spokojnie można przechodzić plansze. Upływający czas można zobaczyć na pasku u góry ekranu, który znajduje się tuż pod wyżej omówionymi przyciskami. Jeśli zabraknie wam czasu to niestety Gra diamenty dobiega końca, ale oczywiście możecie ją rozpocząć od nowa. Gra diamenty potrafi wciągnąć tak, że nie raz straciłam przy niej poczucie czasu. Mimo tego nie żałuję, bo to świetna gra i czas ten nie był stracony, ale spędzony bardzo przyjemnie i jak nigdy czułam się zrelaksowana. Mam nadzieję, że Gra diamenty i wam pomoże się zrelaksować i będziecie świetnie się bawić łącząc ze sobą kolorowe diamenty. Gry diamenty są bardzo popularnymi grami wśród graczy online w każdym wieku, także serdecznie zapraszam do gry zarówno dużych jak i małych fanów naszego portalu. Zerknijcie również do innych naszych działów z grami - w ostatnim czasie na naszym portalu pojawiło się wiele nowości.

Teraz już nie przedłużam, bo pewnie Gra diamenty już was kusi. Nie będę was przytrzymać i opowiadać jaka ona jest super, po prostu ją wypróbujcie. Życzę udanej zabawy !!!

komentarze

diamondchand, 21 Wrzesień 2011

Diamenty to zawsze ciekawy temat


oli, 25 Luty 2012

zarypista gra


melissa, 25 Luty 2012

wyrabia refleks!!!


Daga, 27 Luty 2012

Heh fajna...


Diamenty, 8 Marzec 2012

Relaks


asiulka, 15 Marzec 2012

zajebista gra


monisia, 29 Marzec 2012

super!!!!!!


baebara, 11 Kwiecień 2012

super gra.


Barbara., 11 Kwiecień 2012

Super gierka,lubię to...


monisia, 25 Kwiecień 2012

Tylko w nią gram!


Monia, 14 Maj 2012

Rewelacyjna!


elka, 12 Czerwiec 2012

wyciszam się przy niej jest świetna


Kamil c , 15 Czerwiec 2012

Zajebista gra


DIAMENT, 27 Sierpień 2012

EX gra idealna na 17:43


Halia, 4 Listopad 2012

Coraz lepiej mi idzie - im dalej w las... tym łatwiej :))))


aga, 9 Listopad 2012

Super gra nie można się nudzić


lilek, 26 Czerwiec 2013

superancka gra


perła, 10 Lipiec 2013

a właśnie że się wyslalo


dodaj komentarz