Gra Hugo

Gra Hugo, którą pragniemy wam przedstawić powstała na podstawie gry z Hugocopterem. Pamiętacie tę grę gdzie Hugo zakładał plecak ze śmigłami i leciał w gąszczu dżungli lub też nad rzeczką płynącą przez pustynie? To gra Hugo, którą dla was przygotowaliśmy jest bardzo podobna.

W grze Hugo, którą dla was przygotowaliśmy sterujecie Hugiem i jego hugocopterem. Lecicie przez plażę, obok roztacza się morze oraz rosną palmy. Celem waszej gry jest zebranie jak największej ilości diamentów, tak jak to było w telewizyjnej grze Hugo. Hugiem sterujecie za pomocą strzałek. Będą potrzebne wszystkie cztery strzałki - raz niżej będziecie musieć lecieć, raz wyżej, no i oczywiście będziecie musieć przesuwać się na boki. W zbieraniu diamentów będą wam przeszkadzać różne stwory od wielgachnych much, aż po psy, których raczej nie kojarzę z telewizyjnej gry Hugo jednak w wersji online się one pojawiają.

Podczas gry w prawym górnym rogu możecie zobaczyć ilość zdobytych punktów, zaś w lewym rogu ilość żyć. W grze Hugo dostępne są trzy życia, tak jak to było w pierwotnej wersji. Życia się traci wpadając na przeszkody tj. np. pnie drzew czy wspominane wcześniej złowrogie muchy i inne stworzenia.

Gra Hugo jest uwielbiana przez dzieci na całym świecie nie tylko w Polsce. Wydawać by się mogło, że to w Polsce Hugo jest znaną postacią, ale to nieprawda.Hugo bardzo dobrze znany jest w USA oraz tu was pewnie zaskoczę w Wietnamie. Dzieci kochają tego trolla i bardzo chętnie grywają w gry z jego postacią w roli głównej. Mam nadzieję, że nasza gra również przypadnie wam do gustu i będziecie często powracać do nas, aby w nią zagrać. Polećcie ją również swoim znajomym i sprawdźcie kto z was lepiej potrafi sterować hugocopterem.

komentarze

Wiki333, 30 Grudzień 2011

Taka sobie:)


bartek, 30 Maj 2012

tak


dodaj komentarz