Gra Hydraulik

Gra Hydraulik to ciekawa gra logiczna, która potrafi rozruszać szare komórki. Hydraulik gra to wciągające układanie rur, tak by dopasowały się idealni i można było przepuścić przez nie wodę. Łączenie rur - a co w tym trudnego? Można by pomyśleć, a jednak coś trudnego jest, skoro to gra logiczna. Na początku może się wydać łatwa, ale kolejne planszy są coraz trudniejsze. W grze należy wcielić się w hydraulika i złożyć rurociąg. Zaczynacie od kurka z wodą - tylko nie odkręcajcie go od razy, bo blok, w którym naprawiacie rury cały zostanie zalany :D Koniec rurociągu również jest zaznaczony i znajduje się w przeciwnym kierunku do kurka z wodą. To chyba jasne jak na razie co nie?

W Hydraulik gra sterowanie odbywa się przy pomocy myszki. Klikacie jej lewym przyciskiem na wybranej róże i obracacie ją tak by pasowała do reszty. Raz może nam spasować, a za chwilę trzeba będzie odwrócić kolejną rurę i ta już nie będzie tak ułożona jak powinna. Nie ma lekko :P Rur nie można również przenosić. Gra daje możliwość jedynie obracania rur, zresztą po co je przenosić skoro i tak ułoży się je odpowiednie poprzez ich obracanie.

Gra Hydraulik jest również ograniczona czasowo, co nieco utrudnia grę, bo nie ma czasu na zastanowienie się, jak obrócić rury. Jednakże gra z czasomierzem daje zawsze większe emocje i jest o wiele bardziej interesująca. Czasomierze można podejrzeć spoglądając na pasek u góry ekranu z napisem TIME i zmieniający kolor zielony na czerwony. Nad paskiem od lewej macie MOVES czyli ilość wykonanych ruchów, SCORE czyli ilość zdobytych punktów oraz w prawym górnym rogu macie level, w który gracie. W grze nie ma możliwości włączenia pauzy.

Gra Hydraulik omówiona. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i dołaczycie do grona jej fanów. Wiele osób uwielbią grę logiczną Hydraulik i grywa w nią bardzo często. Myślę, że i wy pokochacie tę grę i często będziecie powracać do nas, aby w nią zagrać. A teraz już nie marudzę tylko życzę wszystkim wspaniałej zabawy :)

komentarze

kapix3, 15 Styczeń 2012

fajna :D


maciek, 31 Sierpień 2013

;3


dodaj komentarz