Gra ubierz sławną gwiazdę

Gra ubierz sławną gwiazdę to typowa gra ubieranka, w których lubują się dziewczyny. W tej grze ubierać będziecie gwiazdę i to nie byle jaką a wykonawczynię hymnu na Mistrzostwa Świata RPA 2010. Któż to taki? Tak, właśnie piękna gwiazda estrady Shakira.

Gra ubierz sławną gwiazdę to gra dla dziewczyn, siłą rzeczy chłopacy w nią raczej grać nie będą, choć może skusi ich piękna Shakira? W grze tej tradycyjnie jak w każdej ubierance macie do dyspozycji szafę pełną ubrań i dodatków w postaci butów, torebek i biżuterii. Gra ubierz sławną gwiazdę daje również możliwość zmienienia gwieździe koloru włosów oraz koloru szminki. I to w sumie tyle ze spraw technicznych. Gry ubieranki to najprostsze gry jakie się udało wymyślić twórcom gier. Idealne są dla małych dziewczynek w wieku przedszkolnym. To jak zabawa lalkami z tym, że w wirtualnym świecie. Każda dziewczynka lubi bawić się lalkami i je przebierać w różne ubranka. Tu do tego ubiera gwiazdę. O tym, aby być gwiazdom też marzy niejedna dziewczyna.

Mam nadzieję, że spodoba się wam Gra ubierz sławną gwiazdę i często będziecie w nią grywać na naszym portalu. Polećcie grę swoim znajomym i zróbcie konkurs na to kto lepiej ubrał gwiazdę. W szafie jest naprawdę całe mnóstwo różnych ubrań - sukienki, spódnice, spodnie, bluzki, żakiety, swetry, buty, wisiorki, itd. można by wymieniać bez końca. Jedyne co wam potrzebne do gry to wyobraźnia i komputerowa myszka by nakładać ubrania na gwiazdę. Życzę wszystkim dziewczynom udanej zabawy :)

Psss i chłopakom jeśli skusi ich piękna gwiazda :)

komentarze

czapka, 22 Listopad 2010

nawet.... nawet.....


dzika, 17 Grudzień 2011

no moze byc


Doda, 11 Marzec 2012

fajna


dajana ewa4351, 20 Marzec 2012

fajne ale trohe dziecęce


Ocena :, 9 Kwiecień 2012

Brzydkie ciuchy !!


helcia6, 27 Kwiecień 2012

fajne nie brzytkie


kuziaa . ;* , 2 Listopad 2012

no wmiaree .! choc ciuszki mogły by być troszke lepsze . ;>szczerze powiem . ^^xD


dodaj komentarz