Gra w ciemno

Gra w ciemno jest grą bardzo prostą - jedyne co musisz to odkrywać kolejno koperty i mówić, czy chcesz nadal grać, czy bierzesz to, co jest ci zaproponowane. Po załadowaniu się gry wybierasz swoją kopertę, a potem kolejno tyle kopert ile ci każą. Im mniejsze liczby w nich będą tym większą propozycję pieniędzy dostaniesz. Jeśli ta propozycja cię skusi klikasz DEAL w lewym dolnym rogu ekranu i bierzesz to, co zaproponował ci bank, jeśli klikniesz NO DEAL grasz dalej. Gra w ciemno to gra pełna ryzyka - można wiele wygrać, ale można też bardzo dużo stracić. Czy masz w sobie żyłkę hazardzisty?

Gra w ciemno jest przez wszystkich kojarzona z teleturniejem, który kilka lat temu leciał w telewizji. Tymczasem dziś Gra w ciemno to każda gra, w której nie znasz stawki o jaką grasz. Ktoś powie, że nasza dzisiejsza propozycja to bardziej Grasz czy nie Grasz no i owszem, ale tą grę również można zaliczyć do gier typy gry w ciemno. Jeśli lubicie gry pełne niespodzianek to koniecznie musicie zagrać z nami w Gra w ciemno.

Gra w ciemno to gra dla każdego niezależnie od wieku i płci. W grze w ciemno każdy znajdzie coś dla siebie. Gra w ciemno znakomicie zabija nudę i wypełnia czas, Gra w ciemno dostarczy wam mnóstwa znakomitej zabawy jeśli tylko zechcecie w nią zagrać. Ta Gra w ciemno jest uwielbiana przez ludzi na całym świecie, dlatego koniecznie musicie spróbować w nią zagrać. Jestem pewna, że nie pożałujecie tej decyzji.

Chwytajcie myszki i zaczynajcie zabawę z Gra w ciemno - wielka wygrana czeka. Życzę udanej zabawy!!!

komentarze

mario, 31 Sierpień 2011

ta gierka jest super je je ;;;;


iwciaGlossy, 28 Marzec 2012

ta gra jest nudna


Madziula , 6 Kwiecień 2012

wygrałam 70.000


anonim, 5 Maj 2012

to nie jest gra w ciemno tylko grasz czy nie grasz...


kox, 23 Maj 2012

ke wygrłaem 2milony:D


bartek, 30 Maj 2012

LUBIE GRAC W GRĘ W CIEMNO


krysia, 13 Czerwiec 2012

szkoda gadać.....!


lol, 24 Lipiec 2012

dziwna jest ta gra.


Mariusz, 19 Lipiec 2013

Wygrałem 5 mln >>:P


dodaj komentarz