Gra w statki

Lubicie gry logiczne i do tego klasyki? To mamy coś dla was. Gra w statki to stara gra logiczna, która jeszcze do niedawna znana była tylko w wersji kartkowej a nie online. Technika postępuje do przodu i dziś już można nawet w stare dobry gry grywać w sieci. Gra w statki to jedna z najbardziej popularnych gier. Grywają w nią zarówno dzieci jak i dorośli. Na czym polega?

Gra w statki jest grą, która potrafi wciągnąć, choć rozgrywka nie musi być długa. Wszystko zależy od tego jak szybko traficie statki przeciwnika. Gra w statki często nazywana jest bitwą morską, ponieważ chodzi tu o zniszczenie statków przeciwnika. Gra polega na tym, że układanie swoje statki dwu, trzy, cztero i pięciomasztowce na planszy z kratek, przeciwnik robi to samo. Następnie na przemian trafiacie w pola - ty w przeciwnika, a on w twoje. On nie zna twojego ustawienia statków, a ty jego. Celem gry jest znalezienie wszystkich statków przeciwnika. Proste zasady?

Gra w statki, którą wam proponujemy jest wersją bardzo prostą. Na początku zobaczycie statki na planszy, które możecie przemieścić i obrócić. Twoje statki znajdują się po lewej. W prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięku, a w lewym pomoc, która raczej nie powinna być wam potrzebna. Gracie tak długo, aż któremuś z was uda się zniszczyć wszystkie statki przeciwnika.

Mam nadzieję, że spodoba wam się nasza wersja statków i często będziecie do nas powracać. Gra w statki to nietrudna gra logiczna i przyda się w niej nie tyle zdolność logicznego myślenia co szczęście i przeczucie. Gra jest idealna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Choć do niby gra bitewna na pewno nie wpłynie źle na dziecko, w końcu to typ gier logicznych :) Życzę wam udanej zabawy !!!

komentarze

ktos, 3 Styczeń 2011

zajebiste czaicie?


marcin:), 3 Styczeń 2011

takie se ;D


monia.. ^^, 3 Styczeń 2011

da sie pograć ;]


kubuś, 3 Styczeń 2011

nawet spoko:D:D:D:D


beata!!!, 3 Styczeń 2011

ujdzie!


ad, 14 Styczeń 2012

niezla


bezimienny, 30 Styczeń 2012

mogło być lepsze ale i tak ujdzie


RA coś, 1 Luty 2012

dosyć fajna ale zawsze przegrywam


-----, 5 Luty 2012

Wygrałem za 1 razem!!! xD


sara, 21 Marzec 2012

fajna gierka :P


nina, 2 Kwiecień 2012

całkiem dobre


nia, 1 Czerwiec 2012

jak wam sie podoba ta gra ja zagram w nia pierwszy raz


zuzia, 11 Czerwiec 2012

Fajna ale bardzo łatwa:))


zuzka, 3 Lipiec 2012

bardzo fajna mój największy wynik to 17320


weronika, 7 Lipiec 2012

ta gra jest bardzo wciągzjąca prawie zawsze wygrywam gram w niom jiż nie pierwszy raz i muwie wam ta gra jest super


anielaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, 26 Wrzesień 2012

fajna gierka wciągająca na maxa ;D


dodaj komentarz