Greemlins: Fireman

Greemlins: Fireman to fantastyczna gra zręcznościowa, które wprost zachwyca grafiką. Jeśli chcecie zagrać w grę na najwyższym poziomie to Greemlins: Fireman jest właśnie taką grą. Wszystkie szczegóły są tu dopracowane dzięki czemu zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. A na czym polega gra Greemlins: Fireman?

W grze Greemlins: Fireman wcielacie się w postać dzielnych strażaków, którzy muszą ratować inne Gremliny z płonących budynków. Robicie to poprzez odbijanie jednego ze strażaków od trampoliny, którą przesuwacie w odpowiednie miejsce, tak aby strażak nie upadł na ziemię, bo wtedy straci życie. Jak zauważycie ta część gry Greemlins: Fireman przypomina nieco grę arkanoid, ale jest zdecydowanie bardziej fascynująca.

Odbijając strażaka od trampoliny musicie to robić tak, aby trafił on do okna z pożarem i go ugasił, a jeszcze ważniejsze jest to aby trafił do okna z uwięzionym Gremlinem i sprowadził go na trampolinę (nie można upaść na ziemię, bo stracimy życie). Kiedy uda wam się uratować wszystkie Gremliny to przechodzicie do kolejnej planszy. Proste?

Wydaje się do być proste, ale wystarczy jeden zły ruch a przegracie. Greemlins: Fireman warta jest jednak jak najdłuższej gry, bo dziś niewiele jest tak świetnie zrobionych gier darmowych. Co jednak jeszcze warto wiedzieć o grze Greemlins: Fireman? Może warto wspomnieć o opcjach gry, a więc sterujecie trampoliną za pomocą strzałek lewo - prawo, a skakacie na strzałce w górę. Klikając spację włączycie pauzę, którą można uruchomić również na przycisku, znajdującym się w lewym górnym rogu ekranu. W prawym górnym rogu ekranu po włączeniu pauzy macie możliwość wyłączenia dźwięków oraz muzyki w grze Greemlins: Fireman. Kiedy nie macie włączonej pauzy w prawym górnym rogu znajdziecie ilość zdobytych punktów, a nieco niżej macie ilość zebranych gwiazdek, które są bonusem. Jeszcze niżej na kasku macie ilość żyć w danej planszy.

Czasem podczas ratowania Gremlinów w grze Greemlins: Fireman będą spadać z budynków różne bonusy i to nie tylko gwiazdki, ale również kaski dodające życia, sakiewki z pieniędzmi oraz różne typy broni dzięki którym można zestrzelać np. przeszkadzające nam wrony czy papierowe samoloty. Strzela się tak jak skacze czyli wciskając górną strzałkę. Bonusy warto zbierać, gdyż znacznie one ułatwiają grę w Greemlins: Fireman.

To już chyba wszystkie istotne kwestie jeśli chodzi o grę Greemlins: Fireman. Mam nadzieję, że gra Greemlins: Fireman przypadnie wam do gustu i chętnie będziecie w nią grywać razem z nami. Warto zagrać w grę Greemlins: Fireman chociaż jeden raz, by zachwycić się jej grafiką oraz niecodziennym wykorzystaniem starej gry arkanoid.

Życzę wszystkim udanej zabawy!!!

dodaj komentarz